+380665675857 •

tournaments

Turnir №5 z dynamichnoyi piramidy BK "Snooker Lviv"
2017-07-15-2017-07-16, BC "SNOOKER LVIV", Україна, Львів, Кульпарківська 230

                      Мета і завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку піраміди в Україні, виявлення найсильніших спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

Керівництво змагань

Організатор змагань ФЕДЕРАЦІЯ СНУКЕРУ УКРАЇНИ (далі ФСУ)
Сайт проведення змагань: : pyramidshot.com

Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію:


Головний секретар                               -Cемко Юрій.
Суддя                                          - Іполітов Артем

Питання, які не ввійшли в дане положення, а також, пов´язані зі змінами формату, умов і порядку проведення турніру та інші, вирішуються організаторами і Суддівською колегією змагань.
Контактні телефони: +38 (073) 434-34-77, (Семко Юрій) +38 (093) 718-64-24 (Іполітов Артем)

Організатори змагань залишають за собою право вносити зміни в дане положення.

Учасники змагань

До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени, які підтвердили свою участь у встановлений термін та внесли членський внесок (перед початком ігор).

Заявки

Заявки на участь приймаються безпосередньо перед початком змагань та онлайн-заявки на сайті www.pyramidshot.com в розділі «Учасники» у відповідному турнірі.

Попередні заявки
тел.: (073) 434-3477, (093) 718-64-24


Телефон БК «Snooker Lviv»:

тел.: (097) 0-147-147, (097) 2-147-147

 

Фінансування

Витрати, пов'язані з відрядженням учасників (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок відряджаючих організацій або особистих коштів.

Програма змагань

15.07.2017    11:30-12:00   – Реєстрація учасників, розминка для учасників турніру
15.07.2017    12:00   – жеребкування, початок турніру

16.07.2017    12:00  - Продовження змагань,фінальна частина і нагородження.

Залежно від кількості учасників, олімпійка або фінальні зустрічі можуть проводитися наступного дня.

Формат змагань

Змагання проводяться за Європейською системою, до 2-х поразок з виходом в олімпійку

Зустрічі:

Перший раунд

до 4-х перемог

Низ

до 3-х перемог

Верх

до 4-х перемог

Олімпійка

до 4-х перемог

Півфінал

до 4-х перемог

Фінал

до 4-х перемог

Залежно від кількості учасників, в формат змагань можуть бути внесені зміни.

Правила

Змагання проводяться згідно з діючими спортивними правилами піраміди.
 

* Всі суперечливі моменти вирішує головний суддя або суддя турніру.

Форма одягу

Форма одягу – вільна

Членські внески

Членський внесок необхідно внести перед початком ігор
Сума членського внеску становить:
Чоловіки – 300 грн.
Жінки, юнаки і дівчата (до 14 років), ветерани (від 50 років) – 150 грн.

Бажаючі можуть долучитися до Бонусної програми ФСУ - БК «Snooker Lviv» 

Нагородження та призовий фонд

Переможці та призери турніру нагороджуються грошовими призами.
Призовий фонд турніру складає 100% членських внесків
Розподіл призового фонду:

При кількості учасників до 17:

1 місце            - 40%
2 місце            - 25%
3-4 місце         - 17,5%

При кількості учасників від17 до 24:

1 місце            - 35%
2 місце            -22%
3-4 місце         - 15%

5-6 місце         -6.5%

При кількості учасників від 24 до 32:

1 місце            -   30%

2 місце            -   20%

3-4 місце         -   13%

5-8 місце         -    6%

При зміні формату змагань розподіл призового фонду може змінитися.

 

 

Місце проведення змагань

БК «Snooker Lviv»
м.Львів
вул. Кульпарківська 230тел.: тел.: (097) 0-147-147, (097) 2-147-147


ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ.
Керівництво ФСУЛо

Final

Lapshyn Oleksander 4 (4) 0 Tymchiy Stanislav h2h

1/2 final

Lapshyn Oleksander 4 (4) 3 Samsonov Vitaliy h2h
Tymchiy Stanislav 4 (4) 0 Riy Ihor h2h

1/4 final

Hudenko Mykola 3 (4) 4 Lapshyn Oleksander h2h
Samsonov Vitaliy 4 (4) 1 Kuzyk Oleh h2h
Tymchiy Stanislav 4 (4) 0 Ostrovski Ruslan h2h
Khrushch Yuriy 2 (4) 4 Riy Ihor h2h

1/8 final

Hudenko Mykola - W/O
Lapshyn Oleksander 4 (4) 1 Rostislav Iwaskiw h2h
Samsonov Vitaliy - W/O
Kuzyk Oleh - W/O
Tymchiy Stanislav - W/O
Ostrovski Ruslan - W/O
Khrushch Yuriy 4 (4) 3 Motovilyak Roman h2h
Riy Ihor - W/O

Group 1

Hudenko Mykola 3 (3) 1 Rostislav Iwaskiw h2h
Hudenko Mykola 3 (3) 0 Yaremcuk Roman h2h
Hudenko Mykola 3 (3) 0 Fedoruk Vasil h2h
Rostislav Iwaskiw 3 (3) 0 Yaremcuk Roman h2h
Rostislav Iwaskiw 3 (3) 2 Fedoruk Vasil h2h
Yaremcuk Roman 0 (3) 3 Fedoruk Vasil h2h

Group 2

Lapshyn Oleksander 3 (3) 0 Bilan Yaroslav h2h
Lapshyn Oleksander 3 (3) 2 Chambula Oleksandr h2h
Lapshyn Oleksander 1 (3) 3 Kuzyk Oleh h2h
Bilan Yaroslav 0 (3) 3 Chambula Oleksandr h2h
Bilan Yaroslav 0 (3) 3 Kuzyk Oleh h2h
Chambula Oleksandr 2 (3) 3 Kuzyk Oleh h2h

Group 3

Tymchiy Stanislav 3 (3) 0 Pinchuk Valentyna h2h
Tymchiy Stanislav 3 (3) 1 Клебан Андрій h2h
Tymchiy Stanislav 3 (3) 2 Ostrovski Ruslan h2h
Pinchuk Valentyna 0 (3) 3 Клебан Андрій h2h
Pinchuk Valentyna 0 (3) 3 Ostrovski Ruslan h2h
Клебан Андрій 1 (3) 3 Ostrovski Ruslan h2h

Group 4

Riy Ihor 3 (3) 1 Nicholas Shtogrin h2h
Riy Ihor 3 (3) 0 Motovilyak Roman h2h
Riy Ihor 3 (3) 0 Fenych Andriy h2h
Nicholas Shtogrin 2 (3) 3 Motovilyak Roman h2h
Nicholas Shtogrin 3 (3) 2 Fenych Andriy h2h
Motovilyak Roman 3 (3) 1 Fenych Andriy h2h

Group 5

Mikael Khachatryan 2 (3) 3 Khrushch Yuriy h2h
Mikael Khachatryan 3 (3) 1 Dvoryanyn Pavlo h2h
Mikael Khachatryan 3 (3) 0 Humenyuk Leonid h2h
Mikael Khachatryan 1 (3) 3 Samsonov Vitaliy h2h
Khrushch Yuriy 3 (3) 0 Dvoryanyn Pavlo h2h
Khrushch Yuriy 3 (3) 0 Humenyuk Leonid h2h
Khrushch Yuriy 1 (3) 3 Samsonov Vitaliy h2h
Dvoryanyn Pavlo 3 (3) 1 Humenyuk Leonid h2h
Dvoryanyn Pavlo 2 (3) 3 Samsonov Vitaliy h2h
Humenyuk Leonid 2 (3) 3 Samsonov Vitaliy h2h

Draw

Hudenko M.
W/O
#1031
1
16
Lapshyn O. 4
Rostislav I. 1
#1032
8
9
Samsonov V.
W/O
#1033
5
12
Kuzyk O.
W/O
#1034
4
13
Tymchiy S.
W/O
#1035
3
14
Ostrovski R.
W/O
#1036
6
11
Khrushch Y. 4
Motovilyak R. 3
#1037
7
10
Riy I.
W/O
#1038
2
15
Hudenko M. 3
Lapshyn O. 4
#1039
Samsonov V. 4
Kuzyk O. 1
#1040
Tymchiy S. 4
Ostrovski R. 0
#1041
Khrushch Y. 2
Riy I. 4
#1042
Lapshyn O. 4
Samsonov V. 3
#1043
Tymchiy S. 4
Riy I. 0
#1044
Lapshyn O. 4
Tymchiy S. 0
#1045

Group results

PlayerPlace in group+f/m+f/f
1 Samsonov Vitaliy (21) 130.67
2 Hudenko Mykola (1) 130.9
3 Riy Ihor (5) 130.9
4 Tymchiy Stanislav (3) 130.75
5 Kuzyk Oleh (18) 130.75
6 Khrushch Yuriy (6) 22.50.67
7 Ostrovski Ruslan (16) 22.670.67
8 Lapshyn Oleksander (4) 22.330.58
9 Rostislav Iwaskiw (9) 22.330.58
10 Motovilyak Roman (11) 220.5
11 Mikael Khachatryan (2) 32.250.56
12 Chambula Oleksandr (15) 32.330.54
13 Клебан Андрій (12) 31.670.45
14 Fedoruk Vasil (17) 31.670.45
15 Nicholas Shtogrin (8) 320.43
16 Dvoryanyn Pavlo (13) 41.50.38
17 Fenych Andriy (19) 410.25
18 Bilan Yaroslav (7) 400
19 Pinchuk Valentyna (10) 400
20 Yaremcuk Roman (14) 400
21 Humenyuk Leonid (20) 50.750.2

Group 1

Player 1234 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Hudenko Mykola (1) -3 : 13 : 03 : 0330391864
2 Rostislav Iwaskiw (9) 1 : 3-3 : 23 : 0321175216
3 Fedoruk Vasil (17) 0 : 32 : 3-3 : 0312-156-1-8
4 Yaremcuk Roman (14) 0 : 30 : 30 : 3-303-309-9-72

Group 2

Player 1234 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Kuzyk Oleh (18) -3 : 13 : 23 : 0330393648
2 Lapshyn Oleksander (4) 1 : 3-3 : 23 : 0321175216
3 Chambula Oleksandr (15) 2 : 32 : 3-3 : 0312-17618
4 Bilan Yaroslav (7) 0 : 30 : 30 : 3-303-309-9-72

Group 3

Player 1234 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Tymchiy Stanislav (3) -3 : 23 : 13 : 0330393648
2 Ostrovski Ruslan (16) 2 : 3-3 : 13 : 0321184432
3 Клебан Андрій (12) 1 : 31 : 3-3 : 0312-156-1-8
4 Pinchuk Valentyna (10) 0 : 30 : 30 : 3-303-309-9-72

Group 4

Player 1234 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Riy Ihor (5) -3 : 03 : 13 : 0330391864
2 Motovilyak Roman (11) 0 : 3-3 : 23 : 132116600
3 Nicholas Shtogrin (8) 1 : 32 : 3-3 : 2312-168-2-16
4 Fenych Andriy (19) 0 : 31 : 32 : 3-303-339-6-48

Group 5

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Samsonov Vitaliy (21) -3 : 13 : 13 : 23 : 24404126648
2 Khrushch Yuriy (6) 1 : 3-3 : 23 : 03 : 04312105540
3 Mikael Khachatryan (2) 1 : 32 : 3-3 : 13 : 0422097216
4 Dvoryanyn Pavlo (13) 2 : 30 : 31 : 3-3 : 1413-2610-4-32
5 Humenyuk Leonid (20) 2 : 30 : 30 : 31 : 3-404-4312-9-72

frames not found

PlacePlayerMatches wonFrames wonRating
1 Lapshyn Oleksander623580.7
2 Tymchiy Stanislav517464.1
3 Riy Ihor413381.2
3 Samsonov Vitaliy519392.7
5 Hudenko Mykola312290.9
5 Ostrovski Ruslan28281.4
5 Khrushch Yuriy416300.3
5 Kuzyk Oleh310288.8
9 Motovilyak Roman29221
9 Rostislav Iwaskiw28220
23 Mikael Khachatryan29139.4
23 Клебан Андрій15129.9
23 Chambula Oleksandr17132
23 Fedoruk Vasil15129.9
23 Nicholas Shtogrin16131
28 Fenych Andriy03106.8
28 Yaremcuk Roman00103.7
28 Bilan Yaroslav00103.7
28 Dvoryanyn Pavlo16115.2
28 Pinchuk Valentyna00103.7
33 Humenyuk Leonid0397.7