+380665675857 •

tournaments

3 round Ukrainian Billiards Association Cup "UBA Cup" 2017/2018. Qualification
2017-11-11-2017-11-12, BC "Lider", Україна, Київ, Скляренко 5

Р Е Г Л А М Е Н Т

3-го туру Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018

Преамбула

Цей Регламент деталізує порядок проведення 3-го туру Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018 (далі – 3-й тур UBA Cup 2017/2018) і становить невід'ємну частину Положення про Кубок Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018 (далі – Положення) та застосовується разом із зазначеним Положенням як єдиний документ.

3-й тур UBA Cup 2017/2018 є рейтинговим. Він проводиться з “вільної піраміди” в якості одного з восьми попередніх, кваліфікаційних змагань для визначення найкращих 32 гравців з рейтингу, що візьмуть участь у фінальному турі в травні 2018 року.

3-й тур UBA Cup 2017/2018  є відкритим змаганням в одиночному розряді серед чоловіків, жінок та юнацтва, який проводиться під егідою громадської спілки “Українська більярдна асоціація”.

1.Строки и місце проведення

3-й тур UBA Cup 2017/2018 проводиться з 11 по 14 листопада 2017 року в Києві в:

БК “ЛІДЕР” – вул. Семена Скляренка, буд. 5, 3-й поверх;

БК “ПЛАТОН” – вул. Кудряшова, буд. 20А, 2-й поверх.

2.Попередня заявка на участь і реєстрація спортсменів

Попередню заявку на участь спортсмена у 3-му турі UBA Cup 2017/2018 можуть подавати спортсмени без обмежень щодо спортивних класів, належності до організацій спортивного спрямування, полу, віку, громадянства (в тому числі особи без громадянства), яким не заборонений компетентними органами держави в’їзд на територію України.

Попередня заявка здійснюється лише за офіційною формою, що є додатком до Положення, яка надсилається одночасно на електронні пошти Оргкомітету (platonsvbk@gmail.com) та Суддівської колегії (ukrkorall@gmail.com) до 10 листопада 2017 року.

Реєстрація спортсменів проводиться Суддівською колегією 10 листопада 2017 року з 12-00 до 20-00 (за адресою: БК “ЛІДЕР”, вул. Семена Скляренка, буд. 5, 3-й поверх).

 

Для реєстрації та допуску спортсмена до змагань туру надаються:

оригінал заявки за офіційною формою, що завірена підписом спортсмена (його законного представника для неповнолітніх), та/або підписом керівника і печаткою установи (організації), яка направила спортсмена;

паспорт (свідоцтво про народження для неповнолітніх) та фотокопії цих документів*, (спортсмен без дійсного паспорту не допускається до участі в турі); довідка лікаря; страховий поліс та його фотокопія*;

класифікаційна книжка (за наявності спортивного класу) та її

фотокопія*;

фотокопія документу, що підтверджує перерахування вступного внеску.

* Після реєстрації оригінали зазначених документів повертаються їх володільцю.

3.Вступний внесок

Вступний внесок спрямовується на карточку № 5218572212409333 у ПриватБанку одночасно з подачею заявки.

Вступний внесок для одного спортсмена складає 600 (шістсот) гривень, за виключенням осіб пенсійного віку (чоловіки – від 60 років і вище, жінки – від 55), а також неповнолітніх (яким на початок туру не виповнилося 16 років), для яких вступний внесок складає 300 (триста) гривень з кожної особи.

4.Сіяння гравців

Сіяння зареєстрованих та допущених до змагань гравців у 3-му турі UBA Cup 2017/2018 здійснюватиметься Суддівською колегією 10 листопада з 20-00 до 22-00 за результатами рейтингу після двох турів UBA Cup 2017/2018.

Розклад ігор буде опублікований 10 листопада 2017 р. після 20-00 на сайтах Billiard NEWS та Української більярдної асоціації.

5.Порядок проведення і розклад змагань

3-й тур UBA Cup 2017/2018 триватиме протягом чотирьох днів, починаючи з суботи, 11 листопада, і завершуючи вівторком, 14 листопада 2017 року.

11-12 листопада (субота-неділя) проводитиметься “кваліфікація” в групах з 4-5 осіб, де кожний гравець грає з усіма іншими гравцями з групи за розкладом (круговий формат). До наступного формату – гра на вибуття або “плей-оф” – виходять 48 гравців (по 2-3 з кожної групи).

Увага! Гравці, що посідають перші 16 місць у рейтингу UBA Cup 2017/2018, а саме: Артур Півченко, Владислав Волік, Артем Моісеєнко, Богдан Рибалко, Володимир Пєркун, Микита Гоменюк, Станіслав Тимчій, Андрй Клєстов, Артем Матвійчук, Андрій Родіонов, Павло Радіонов, Вадим Корягін, Артур Березовський, Микола Сидоренко, Марк Плєшко, Євген Покус починають третій етап зі стадії “плей-офф”.

При цьому:

  • ці 16 гравців зобов’язані подати заявку на участь не пізніше 7 листопада до 20:00, щоб у разі відмови, організатори встигли замінити їх на гравців, які посідають в рейтингу місця, починаючи з 17-го. Якщо гравець “топ-16” не встигне зареєструватися у визначений термін, а потім вирішить все ж таки брати участь у турнірі, він це зможе зробити це на загальних умовах, починаючи з кваліфікації;
  • гравець “топ-16”, що не прийняв участі у третьому турі, у разі збереження місця в “топ-16” за підсумками третього туру, втрачає можливість починати четвертий тур з “плей-оф” і буде грати на загальних умовах, з кваліфікації.

Гра на вибуття розпочинається в неділю, 12 листопада о 16:00. Грається по два кола в день. Неділя, 12 листопада, 1/32 та 1/16 фінала, понеділок, 13 листопада, 1/8 та 1/4 фінала, вівторок, 14 листопада – півфінал та фінал.

  1. листопада, субота

11-00 - відкриття 2-го туру, БК “ЛІДЕР”

11-30 - початок ігор

  1. листопада, неділя

11-00 - початок ігор, БК “ЛІДЕР”

16:00 – 1/32 фіналу, БК “ЛІДЕР”

19:00 – 1/16 фіналу, БК “ЛІДЕР”

  1. листопада, понеділок

11:00 – 1/8 фіналу, БК “ЛІДЕР”

15:00 – 1/4 фіналу, БК “ЛІДЕР”

  1. листопада, вівторок

11:00 – 1/2 фіналу, БК “ПЛАТОН” 

14:00 – фінал, БК “ПЛАТОН”

 

Тривалість одного матчу: групові змагання – до 6 перемог; “плей-оф” – до 7 перемог; півфінал – до 9 перемог; фінал – до 10 перемог (у дві сесії з перервою на одну годину).

Увага: організатори залишають за собою право вносити в розклад 3 туру незначні зміни з урахуванням інтересів гравців, що будуть представляти збірну України на командному чемпіонаті світу.

6.Правила

3-й тур UBA Cup 2017/2018 відбудеться з “вільної піраміди” за Офіційними міжнародними правилами, що набули чинності з 01.01.2017 року

7.Арбітраж

Арбітражні функції під час проведення змагань 3-го туру UBA Cup 2017/2018  виконує Суддівська колегія на чолі з Головним суддею – суддею національної категорії Русланом Кориненком.

8.Призовий фонд

Призовий фонд 3-го туру UBA Cup 2017/2018 складає 100'000 (сто тисяч) гривень і розподіляється наступним чином:

  1. місце - 25'000 (двадцять п'ять тисяч) гривень
  2. місце - 15'000 (п'ятнадцять тисяч) гривень

3-4 місця - по 10'000 (десять тисяч) гривень

5-8 місця - по 5'000 (п'ять тисяч) гривень

9-16 місця - по 2'500 (дві тисячі п'ятсот) гривень.

9.Форма одягу гравців

Форма одягу гравців, що передбачена діючими Правилами спортивних змагань з більярдного спорту, є обов'язковою під час відкриття туру, проведення ігор, церемонії нагородження і закриття туру, заходів, організованих Оргкомітетом для спортсменів і представників ЗМІ

(аудіовізуальні зйомки, фотосесії, прес-конференції, інтерв'ю тощо).

Забороняється застосування будь-якої зовнішньої реклами у будь-якому вигляді на спортивній формі, крім реклами найменування країни і спортивного клубу (організації, об'єднання), які представляє спортсмен або спонсорували спортсмена, а також реклами, що виготовлена і надана Оргкомітетом, і яка є обов'язковою для використання кожним гравцем під час заходів, передбачених вище.

10.Підготовка місць проведення і безпека змагань

Установи-співорганізатори відповідають за підготовку місць проведення змагань і безпеку під час їх проведення у порядку, передбаченому Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”.

 

Цей Регламент є офіційним викликом на змагання 3-го туру

Final

winner of match #3321 0 (12) 0 winner of match #3322

1/2 final

winner of match #3317 0 (9) 0 winner of match #3318
winner of match #3319 0 (9) 0 winner of match #3320

1/4 final

winner of match #3309 0 (7) 0 winner of match #3310
winner of match #3311 0 (7) 0 winner of match #3312
winner of match #3313 0 (7) 0 winner of match #3314
winner of match #3315 0 (7) 0 winner of match #3316

1/8 final

winner of match #3293 0 (7) 0 winner of match #3294
winner of match #3295 0 (7) 0 winner of match #3296
winner of match #3297 0 (7) 0 winner of match #3298
winner of match #3299 0 (7) 0 winner of match #3300
winner of match #3301 0 (7) 0 winner of match #3302
winner of match #3303 0 (7) 0 winner of match #3304
winner of match #3305 0 (7) 0 winner of match #3306
winner of match #3307 0 (7) 0 winner of match #3308

1/16 final

Istomin Oleksandr 0 (7) 0 winner of match #3262
winner of match #3263 0 (7) 0 winner of match #3264
Ілаєв Мурат 0 (7) 0 winner of match #3266
winner of match #3267 0 (7) 0 Smirnov Yurii
Shulzhenko Oleksii 0 (7) 0 winner of match #3270
winner of match #3271 0 (7) 0 Kovalenko Serghij
Osychnjuk Maksym 0 (7) 0 winner of match #3274
winner of match #3275 0 (7) 0 Prokhorenko Vladyslav
Poliakov Artur 0 (7) 0 winner of match #3278
winner of match #3279 0 (7) 0 Osypenko Dmytro
Voloshko Roman 0 (7) 0 winner of match #3282
winner of match #3283 0 (7) 0 Tarasyuk Yuriy
Kalashnikov Anton 0 (7) 0 winner of match #3286
winner of match #3287 0 (7) 0 Petrash Sergiy
winner of match #3289 0 (7) 0 winner of match #3290
winner of match #3291 0 (7) 0 Shughalej Boghdan

1/32 final

Istomin Oleksandr - W/O
Kovalchuk Anastasiia 0 (7) 0 Voievodin Maksym h2h
Evteev Illia 0 (7) 0 W/O
Nikiporets Stanislav 0 (7) 0 W/O
Ілаєв Мурат - W/O
Jakovljev Andrij 0 (7) 0 W/O
Ghovtva Danylo 0 (7) 0 W/O
Smirnov Yurii - W/O
Shulzhenko Oleksii - W/O
Olijnyk Ivan 0 (7) 0 W/O
Sulakov Vitalii 0 (7) 0 W/O
Kovalenko Serghij - W/O
Osychnjuk Maksym - W/O
Isajev Maksym 0 (7) 0 W/O
Talov Jevghen 0 (7) 0 W/O
Prokhorenko Vladyslav - W/O
Poliakov Artur - W/O
Melykhova Tetiana 0 (7) 0 W/O
Bezkorovaynyy Vitaliy 0 (7) 0 W/O
Osypenko Dmytro - W/O
Voloshko Roman - W/O
Tarnovetskyi Yaroslav 0 (7) 0 W/O
Lytovchenko Ighor 0 (7) 0 W/O
Tarasyuk Yuriy - W/O
Kalashnikov Anton - W/O
Fukanchyk Taras 0 (7) 0 W/O
Varosian Karen 0 (7) 0 W/O
Petrash Sergiy - W/O
Sokalsky Anatoli 0 (7) 0 W/O
Spatar Artem 0 (7) 0 W/O
Козачек Костянтин 0 (7) 0 Kovnatskyi Oleh h2h
Shughalej Boghdan - W/O

Group 1

Lytovchenko Ighor 5 (6) 6 Evteev Illia h2h
Lytovchenko Ighor 6 (6) 3 Romanishyn Volodymyr h2h
Lytovchenko Ighor 6 (6) 3 Voloshko Roman h2h
Lytovchenko Ighor 5 (6) 6 Bida Roman h2h
Evteev Illia 6 (6) 0 Romanishyn Volodymyr h2h
Evteev Illia 4 (6) 6 Voloshko Roman h2h
Evteev Illia 6 (6) 5 Bida Roman h2h
Romanishyn Volodymyr 1 (6) 6 Voloshko Roman h2h
Romanishyn Volodymyr 3 (6) 6 Bida Roman h2h
Voloshko Roman 6 (6) 2 Bida Roman h2h

Group 2

Rudenko Oleksij 2 (6) 6 Козачек Костянтин h2h
Rudenko Oleksij 2 (6) 6 Harkusha Serghii h2h
Rudenko Oleksij 6 (6) 5 Ілаєв Мурат h2h
Rudenko Oleksij 6 (6) 3 Tarnovetskyi Yaroslav h2h
Козачек Костянтин 6 (6) 5 Harkusha Serghii h2h
Козачек Костянтин 5 (6) 6 Ілаєв Мурат h2h
Козачек Костянтин 1 (6) 6 Tarnovetskyi Yaroslav h2h
Harkusha Serghii 1 (6) 6 Ілаєв Мурат h2h
Harkusha Serghii 0 (6) 6 Tarnovetskyi Yaroslav h2h
Ілаєв Мурат 6 (6) 2 Tarnovetskyi Yaroslav h2h

Group 3

Osychnjuk Maksym 5 (6) 6 Poliakov Artur h2h
Osychnjuk Maksym 6 (6) 0 Ковтун Валерій h2h
Osychnjuk Maksym 6 (6) 1 Lotnyk Pavlo h2h
Osychnjuk Maksym 6 (6) 3 Kovalchuk Anastasiia h2h
Poliakov Artur 6 (6) 0 Ковтун Валерій h2h
Poliakov Artur 6 (6) 1 Lotnyk Pavlo h2h
Poliakov Artur 6 (6) 0 Kovalchuk Anastasiia h2h
Ковтун Валерій 6 (6) 1 Lotnyk Pavlo h2h
Ковтун Валерій 3 (6) 6 Kovalchuk Anastasiia h2h
Lotnyk Pavlo 2 (6) 6 Kovalchuk Anastasiia h2h

Group 4

Olijnyk Ivan 1 (6) 6 Osypenko Dmytro h2h
Olijnyk Ivan 3 (6) 6 Shulzhenko Oleksii h2h
Olijnyk Ivan 6 (6) 0 Chyrkynjan Arut h2h
Olijnyk Ivan 6 (6) 0 Avlasovych Andrii h2h
Osypenko Dmytro 5 (6) 6 Shulzhenko Oleksii h2h
Osypenko Dmytro 6 (6) 1 Chyrkynjan Arut h2h
Osypenko Dmytro 6 (6) 3 Avlasovych Andrii h2h
Shulzhenko Oleksii 6 (6) 0 Chyrkynjan Arut h2h
Shulzhenko Oleksii 6 (6) 2 Avlasovych Andrii h2h
Chyrkynjan Arut 6 (6) 1 Avlasovych Andrii h2h

Group 5

Talov Jevghen 6 (6) 1 Hrynyk Mykhaylo h2h
Talov Jevghen 0 (6) 6 Petrash Sergiy h2h
Talov Jevghen 5 (6) 6 Sulakov Vitalii h2h
Talov Jevghen 6 (6) 1 Ghasymov Ramin h2h
Hrynyk Mykhaylo 0 (6) 6 Petrash Sergiy h2h
Hrynyk Mykhaylo 5 (6) 6 Sulakov Vitalii h2h
Hrynyk Mykhaylo 6 (6) 0 Ghasymov Ramin h2h
Petrash Sergiy 1 (6) 6 Sulakov Vitalii h2h
Petrash Sergiy 6 (6) 4 Ghasymov Ramin h2h
Sulakov Vitalii 0 (6) 6 Ghasymov Ramin h2h

Group 6

Prokhorenko Vladyslav 6 (6) 0 Kardashevskyy Yuriy h2h
Prokhorenko Vladyslav 6 (6) 1 Burdeiko Andrii h2h
Prokhorenko Vladyslav 6 (6) 4 Fukanchyk Taras h2h
Prokhorenko Vladyslav 6 (6) 2 Bezkorovaynyy Vitaliy h2h
Kardashevskyy Yuriy 0 (6) 6 Burdeiko Andrii h2h
Kardashevskyy Yuriy 1 (6) 6 Fukanchyk Taras h2h
Kardashevskyy Yuriy 1 (6) 6 Bezkorovaynyy Vitaliy h2h
Burdeiko Andrii 0 (6) 6 Fukanchyk Taras h2h
Burdeiko Andrii 2 (6) 6 Bezkorovaynyy Vitaliy h2h
Fukanchyk Taras 5 (6) 6 Bezkorovaynyy Vitaliy h2h

Group 7

Smirnov Yurii 4 (6) 6 Nikiporets Stanislav h2h
Smirnov Yurii 6 (6) 0 Matskevych Oleksii h2h
Smirnov Yurii 6 (6) 3 Ghovtva Danylo h2h
Smirnov Yurii 6 (6) 2 Zharkov Oleksandr h2h
Nikiporets Stanislav 6 (6) 4 Matskevych Oleksii h2h
Nikiporets Stanislav 5 (6) 6 Ghovtva Danylo h2h
Nikiporets Stanislav 6 (6) 3 Zharkov Oleksandr h2h
Matskevych Oleksii 4 (6) 6 Ghovtva Danylo h2h
Matskevych Oleksii 6 (6) 0 Zharkov Oleksandr h2h
Ghovtva Danylo 6 (6) 2 Zharkov Oleksandr h2h

Group 8

Kovalenko Serghij 5 (6) 6 Istomin Oleksandr h2h
Kovalenko Serghij 6 (6) 3 Varosian Karen h2h
Kovalenko Serghij 6 (6) 0 Klochko Michael h2h
Kovalenko Serghij 6 (6) 0 Dudnichenko Volodimyr h2h
Kovalenko Serghij 6 (6) 0 Kovnatskyi Oleh h2h
Istomin Oleksandr 6 (6) 2 Varosian Karen h2h
Istomin Oleksandr 6 (6) 0 Klochko Michael h2h
Istomin Oleksandr 6 (6) 0 Dudnichenko Volodimyr h2h
Istomin Oleksandr 6 (6) 3 Kovnatskyi Oleh h2h
Varosian Karen 6 (6) 0 Klochko Michael h2h
Varosian Karen 6 (6) 0 Dudnichenko Volodimyr h2h
Varosian Karen 6 (6) 4 Kovnatskyi Oleh h2h
Klochko Michael 6 (6) 2 Dudnichenko Volodimyr h2h
Klochko Michael 1 (6) 6 Kovnatskyi Oleh h2h
Dudnichenko Volodimyr 0 (6) 6 Kovnatskyi Oleh h2h

Group 9

Tarasyuk Yuriy 6 (6) 1 Yanytskyi Illia h2h
Tarasyuk Yuriy 6 (6) 2 Bikmetov Maksim h2h
Tarasyuk Yuriy 6 (6) 4 Melykhova Tetiana h2h
Tarasyuk Yuriy 6 (6) 4 Spatar Artem h2h
Yanytskyi Illia 1 (6) 6 Bikmetov Maksim h2h
Yanytskyi Illia 2 (6) 6 Melykhova Tetiana h2h
Yanytskyi Illia 4 (6) 6 Spatar Artem h2h
Bikmetov Maksim 3 (6) 6 Melykhova Tetiana h2h
Bikmetov Maksim 4 (6) 6 Spatar Artem h2h
Melykhova Tetiana 2 (6) 6 Spatar Artem h2h

Group 10

Isajev Maksym 2 (6) 6 Kalashnikov Anton h2h
Isajev Maksym 6 (6) 3 Shapoval Artem h2h
Isajev Maksym 6 (6) 3 Jakovljev Andrij h2h
Isajev Maksym 6 (6) 4 Halaida Vadym h2h
Kalashnikov Anton 6 (6) 0 Shapoval Artem h2h
Kalashnikov Anton 4 (6) 6 Jakovljev Andrij h2h
Kalashnikov Anton 6 (6) 1 Halaida Vadym h2h
Shapoval Artem 2 (6) 6 Jakovljev Andrij h2h
Shapoval Artem 2 (6) 6 Halaida Vadym h2h
Jakovljev Andrij 6 (6) 5 Halaida Vadym h2h

Group 11

Sokalsky Anatoli 6 (6) 0 Ivaniuk Luka h2h
Sokalsky Anatoli 6 (6) 3 Levtsun Dmytro h2h
Sokalsky Anatoli 2 (6) 6 Shughalej Boghdan h2h
Sokalsky Anatoli 6 (6) 0 Voievodin Maksym h2h
Ivaniuk Luka 6 (6) 0 Levtsun Dmytro h2h
Ivaniuk Luka 2 (6) 6 Shughalej Boghdan h2h
Ivaniuk Luka 3 (6) 6 Voievodin Maksym h2h
Levtsun Dmytro 0 (6) 6 Shughalej Boghdan h2h
Levtsun Dmytro 5 (6) 6 Voievodin Maksym h2h
Shughalej Boghdan 6 (6) 1 Voievodin Maksym h2h

Draw

Istomin O.
W/O
#3261
1
64
Kovalchuk A. 0
Voievodin M. 0
#3262
32
33
Evteev I.
W/O
#3263
17
48
Nikiporets S.
W/O
#3264
16
49
Ілаєв М.
W/O
#3265
9
56
Jakovljev A.
W/O
#3266
24
41
Ghovtva D.
W/O
#3267
25
40
Smirnov Y.
W/O
#3268
8
57
Shulzhenko O.
W/O
#3269
5
60
Olijnyk I.
W/O
#3270
28
37
Sulakov V.
W/O
#3271
21
44
Kovalenko S.
W/O
#3272
12
53
Osychnjuk M.
W/O
#3273
13
52
Isajev M.
W/O
#3274
20
45
Talov J.
W/O
#3275
29
36
Prokhorenko V.
W/O
#3276
4
61
Poliakov A.
W/O
#3277
3
62
Melykhova T.
W/O
#3278
30
35
Bezkorovaynyy V.
W/O
#3279
19
46
Osypenko D.
W/O
#3280
14
51
Voloshko R.
W/O
#3281
11
54
Tarnovetskyi Y.
W/O
#3282
22
43
Lytovchenko I.
W/O
#3283
27
38
Tarasyuk Y.
W/O
#3284
6
59
Kalashnikov A.
W/O
#3285
7
58
Fukanchyk T.
W/O
#3286
26
39
Varosian K.
W/O
#3287
23
42
Petrash S.
W/O
#3288
10
55
Sokalsky A.
W/O
#3289
15
50
Spatar A.
W/O
#3290
18
47
Козачек К. 0
Kovnatskyi O. 0
#3291
31
34
Shughalej B.
W/O
#3292
2
63
Istomin O.
?
#3293
?
?
#3294
Ілаєв М.
?
#3295
?
Smirnov Y.
#3296
Shulzhenko O.
?
#3297
?
Kovalenko S.
#3298
Osychnjuk M.
?
#3299
?
Prokhorenko V.
#3300
Poliakov A.
?
#3301
?
Osypenko D.
#3302
Voloshko R.
?
#3303
?
Tarasyuk Y.
#3304
Kalashnikov A.
?
#3305
?
Petrash S.
#3306
?
?
#3307
?
Shughalej B.
#3308
?
?
#3309
?
?
#3310
?
?
#3311
?
?
#3312
?
?
#3313
?
?
#3314
?
?
#3315
?
?
#3316
?
?
#3317
?
?
#3318
?
?
#3319
?
?
#3320
?
?
#3321
?
?
#3322
?
?
#3323

Group results

PlayerPlace in group+f/m+f/f
1 Istomin Oleksandr (28) 160.75
2 Shughalej Boghdan (31) 160.83
3 Poliakov Artur (23) 160.8
4 Prokhorenko Vladyslav (6) 160.77
5 Shulzhenko Oleksii (37) 160.71
6 Tarasyuk Yuriy (9) 160.69
7 Kalashnikov Anton (30) 15.50.71
8 Smirnov Yurii (7) 15.50.67
9 Ілаєв Мурат (54) 15.750.62
10 Petrash Sergiy (25) 14.750.66
11 Voloshko Roman (41) 15.250.62
12 Kovalenko Serghij (8) 25.80.76
13 Osychnjuk Maksym (3) 25.750.7
14 Osypenko Dmytro (24) 25.750.68
15 Sokalsky Anatoli (11) 250.69
16 Nikiporets Stanislav (14) 25.750.58
17 Evteev Illia (21) 25.50.58
18 Spatar Artem (49) 25.50.58
19 Bezkorovaynyy Vitaliy (46) 250.59
20 Isajev Maksym (10) 250.56
21 Sulakov Vitalii (32) 24.50.51
22 Tarnovetskyi Yaroslav (62) 24.250.57
23 Varosian Karen (33) 34.60.59
24 Jakovljev Andrij (50) 35.250.55
25 Ghovtva Danylo (27) 35.250.55
26 Fukanchyk Taras (26) 35.250.62
27 Lytovchenko Ighor (1) 35.50.55
28 Olijnyk Ivan (4) 340.57
29 Talov Jevghen (5) 34.250.55
30 Melykhova Tetiana (35) 34.50.51
31 Козачек Костянтин (22) 34.50.49
32 Kovalchuk Anastasiia (63) 33.750.47
33 Voievodin Maksym (51) 33.250.39
34 Kovnatskyi Oleh (52) 43.80.5
35 Bida Roman (61) 44.750.49
36 Rudenko Oleksij (2) 440.44
37 Halaida Vadym (56) 440.44
38 Bikmetov Maksim (29) 43.750.44
39 Matskevych Oleksii (18) 43.50.44
40 Hrynyk Mykhaylo (17) 430.4
41 Ivaniuk Luka (12) 42.750.38
42 Burdeiko Andrii (20) 42.250.33
43 Ковтун Валерій (40) 42.250.32
44 Chyrkynjan Arut (44) 41.750.27
45 Ghasymov Ramin (45) 52.750.38
46 Harkusha Serghii (42) 530.38
47 Klochko Michael (39) 51.40.21
48 Levtsun Dmytro (19) 520.25
49 Yanytskyi Illia (16) 520.25
50 Shapoval Artem (36) 51.750.23
51 Romanishyn Volodymyr (38) 51.750.23
52 Zharkov Oleksandr (47) 51.750.23
53 Avlasovych Andrii (64) 51.50.2
54 Lotnyk Pavlo (43) 51.250.17
55 Kardashevskyy Yuriy (13) 50.50.08
56 Dudnichenko Volodimyr (48) 60.40.06

Group 1

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Voloshko Roman (41) -6 : 43 : 66 : 26 : 143122113864
2 Evteev Illia (21) 4 : 6-6 : 56 : 56 : 043122216648
3 Lytovchenko Ighor (1) 6 : 35 : 6-5 : 66 : 342202218448
4 Bida Roman (61) 2 : 65 : 66 : 5-6 : 342201920-1-24
5 Romanishyn Volodymyr (38) 1 : 60 : 63 : 63 : 6-404-4724-17-136

Group 2

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Ілаєв Мурат (54) -6 : 26 : 55 : 66 : 143122314956
2 Tarnovetskyi Yaroslav (62) 2 : 6-6 : 13 : 66 : 042201713432
3 Козачек Костянтин (22) 5 : 61 : 6-6 : 26 : 542201819-18
4 Rudenko Oleksij (2) 6 : 56 : 32 : 6-2 : 642201620-4-24
5 Harkusha Serghii (42) 1 : 60 : 65 : 66 : 2-413-21220-8-72

Group 3

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Poliakov Artur (23) -6 : 56 : 06 : 06 : 1440424618136
2 Osychnjuk Maksym (3) 5 : 6-6 : 36 : 06 : 14312231013112
3 Kovalchuk Anastasiia (63) 0 : 63 : 6-6 : 36 : 242201517-2-16
4 Ковтун Валерій (40) 0 : 60 : 63 : 6-6 : 1413-2919-10-80
5 Lotnyk Pavlo (43) 1 : 61 : 62 : 61 : 6-404-4524-19-152

Group 4

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Shulzhenko Oleksii (37) -6 : 56 : 36 : 06 : 24404241014104
2 Osypenko Dmytro (24) 5 : 6-6 : 16 : 16 : 34312231112104
3 Olijnyk Ivan (4) 3 : 61 : 6-6 : 06 : 042201612432
4 Chyrkynjan Arut (44) 0 : 61 : 60 : 6-6 : 1413-2719-12-96
5 Avlasovych Andrii (64) 2 : 63 : 60 : 61 : 6-404-4624-18-144

Group 5

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Petrash Sergiy (25) -1 : 66 : 06 : 06 : 443121910972
2 Sulakov Vitalii (32) 6 : 1-6 : 56 : 50 : 6431218171-8
3 Talov Jevghen (5) 0 : 65 : 6-6 : 16 : 142201714332
4 Hrynyk Mykhaylo (17) 0 : 65 : 61 : 6-6 : 0413-21218-6-40
5 Ghasymov Ramin (45) 4 : 66 : 01 : 60 : 6-413-21118-7-56

Group 6

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Prokhorenko Vladyslav (6) -6 : 26 : 46 : 16 : 0440424717136
2 Bezkorovaynyy Vitaliy (46) 2 : 6-6 : 56 : 26 : 143122014640
3 Fukanchyk Taras (26) 4 : 65 : 6-6 : 06 : 142202113872
4 Burdeiko Andrii (20) 1 : 62 : 60 : 6-6 : 0413-2918-9-72
5 Kardashevskyy Yuriy (13) 0 : 61 : 61 : 60 : 6-404-4224-22-176

Group 7

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Smirnov Yurii (7) -4 : 66 : 36 : 06 : 2431222111188
2 Nikiporets Stanislav (14) 6 : 4-5 : 66 : 46 : 343122317656
3 Ghovtva Danylo (27) 3 : 66 : 5-6 : 46 : 243122117424
4 Matskevych Oleksii (18) 0 : 64 : 64 : 6-6 : 0413-21418-4-32
5 Zharkov Oleksandr (47) 2 : 63 : 62 : 60 : 6-404-4724-17-136

Group 8

Player 123456 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Istomin Oleksandr (28) -6 : 56 : 26 : 36 : 06 : 05505301020152
2 Kovalenko Serghij (8) 5 : 6-6 : 36 : 06 : 06 : 0541329920168
3 Varosian Karen (33) 2 : 63 : 6-6 : 46 : 06 : 053212316756
4 Kovnatskyi Oleh (52) 3 : 60 : 64 : 6-6 : 16 : 0523-1191900
5 Klochko Michael (39) 0 : 60 : 60 : 61 : 6-6 : 2514-3726-19-152
6 Dudnichenko Volodimyr (48) 0 : 60 : 60 : 60 : 62 : 6-505-5230-28-224

Group 9

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Tarasyuk Yuriy (9) -6 : 46 : 46 : 26 : 14404241113104
2 Spatar Artem (49) 4 : 6-6 : 26 : 46 : 443122216648
3 Melykhova Tetiana (35) 4 : 62 : 6-6 : 36 : 24220181718
4 Bikmetov Maksim (29) 2 : 64 : 63 : 6-6 : 1413-21519-4-32
5 Yanytskyi Illia (16) 1 : 64 : 62 : 61 : 6-404-4824-16-128

Group 10

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Kalashnikov Anton (30) -6 : 24 : 66 : 16 : 0431222913104
2 Isajev Maksym (10) 2 : 6-6 : 36 : 46 : 343122016432
3 Jakovljev Andrij (50) 6 : 43 : 6-6 : 56 : 243122117440
4 Halaida Vadym (56) 1 : 64 : 65 : 6-6 : 2413-21620-4-40
5 Shapoval Artem (36) 0 : 63 : 62 : 62 : 6-404-4724-17-136

Group 11

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Shughalej Boghdan (31) -6 : 26 : 16 : 26 : 0440424519152
2 Sokalsky Anatoli (11) 2 : 6-6 : 06 : 06 : 343122091188
3 Voievodin Maksym (51) 1 : 60 : 6-6 : 36 : 542201320-7-64
4 Ivaniuk Luka (12) 2 : 60 : 63 : 6-6 : 0413-21118-7-56
5 Levtsun Dmytro (19) 0 : 63 : 65 : 60 : 6-404-4824-16-120

frames not found