+380665675857 •

tournaments

7 round Ukrainian Billiards Association Cup "UBA Cup" 2017/2018. Play-off
2018-03-19-2018-03-21, BC "Lider", Україна, Київ, Скляренко 5

Р Е Г Л А М Е Н Т

7-го туру Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018

Преамбула

Цей Регламент деталізує порядок проведення 7-го туру Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018 (далі – 7-й тур UBA Cup 2017/2018) і становить невід’ємну частину Положення про Кубок Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018 (далі – Положення) та застосовується разом із зазначеним Положенням як єдиний документ.

7-й тур UBA Cup 2017/2018 є рейтинговим. Він проводиться з “московської” піраміди в якості одного з восьми попередніх, кваліфікаційних змагань для визначення найкращих 32 гравців з рейтингу, що візьмуть участь у фінальному турі у травні 2018 року.

7-й тур UBA Cup 2017/2018  є відкритим змаганням в одиночному розряді серед чоловіків, жінок та юнацтва, який проводиться під егідою громадської спілки “Українська більярдна асоціація”.

1. Строки и місце проведення

7-й тур UBA Cup 2017/2018 проводиться з 17 по 21 березня 2018 року в Києві в:

БК “ЛІДЕР”               – вул. Семена Скляренка, буд. 5, 3-й поверх;

БК “ПЛАТОН”         – вул. Кудряшова, буд. 20А, 2-й поверх.

2. Попередня заявка на участь і реєстрація спортсменів

Попередню заявку на участь спортсмена у 7-му турі UBA Cup 2017/2018 можуть подавати спортсмени без обмежень щодо спортивних класів, належності до організацій спортивного спрямування, полу, віку, громадянства (в тому числі особи без громадянства), яким не заборонений компетентними органами держави в’їзд на територію України.

Попередня заявка здійснюється лише за офіційною формою, що є додатком до Положення, яка надсилається одночасно на електронні пошти Оргкомітету (platonsvbk@gmail.com) та Суддівської колегії (ukrkorall@gmail.com) до 16 березня 2018 року.

Реєстрація спортсменів проводиться Суддівською колегією 16 березня 2018 року з 12-00 до 20-00 (за адресою: БК “ЛІДЕР”, вул. Семена Скляренка, буд. 5, 3-й поверх).

Для реєстрації та допуску спортсмена до змагань туру надаються:

оригінал заявки за офіційною формою, що завірена підписом спортсмена (його законного представника для неповнолітніх), та/або підписом керівника і печаткою установи (організації), яка направила спортсмена;

паспорт (свідоцтво про народження для неповнолітніх) та фотокопії цих документів*, (спортсмен без дійсного паспорту не допускається до участі в турі);

довідка лікаря;

страховий поліс та його фотокопія*;

класифікаційна книжка (за наявності спортивного класу) та її фотокопія*;

фотокопія документу, що підтверджує перерахування вступного внеску.

* Після реєстрації оригінали зазначених документів повертаються їх володільцю.

Увага!

            Спортсмен не допускається до змагань 7-го туру UBA Cup 2017/2018 не зважаючи на попередні результати, якщо він не оформить особисто заявку за офіційною формою. Заявка (одна) оформлюється для участі у 7-му та всіх наступних турах UBA Cup 2017/2018.

3. Вступний внесок

Вступний внесок спрямовується на карточку № 5218572212409333 у ПриватБанку одночасно з подачею заявки.

Вступний внесок для одного спортсмена складає 600 (шістсот) гривень, за виключенням осіб пенсійного віку (чоловіки – від 60 років і вище, жінки – від 55), а також неповнолітніх (яким на початок туру не виповнилося 16 років), для яких вступний внесок складає 300 (триста) гривень з кожної особи.

4. Сіяння гравців

Сіяння зареєстрованих та допущених до змагань гравців у 7-му турі UBA Cup 2017/2018 здійснюватиметься Суддівською колегією 16 березня 2018 р. з 20-00 до 21-00 за результатами рейтингу після 6-х турів UBA Cup 2017/2018.

Розклад ігор буде опублікований 16 березня 2018 р. після 21-00 на сайтах Billiard NEWS та Української більярдної асоціації.

5. Порядок проведення і розклад змагань

            7-й тур UBA Cup 2017/2018 триватиме протягом п’яти днів, починаючи з суботи, 17 березня, і завершуючи середою, 21 березня 2018 року.

17-18 березня (субота-неділя) проводитиметься кваліфікація в групах з 4-5 осіб, де кожний гравець грає з усіма іншими гравцями з групи за розкладом (круговий формат). До наступного формату – гра на вибуття або плей-оф – виходять перших три гравця (перших два гравця – з груп, де змагаються по 4 спортсмени).

Увага!

Гравці, що посідають перші 16 місць у рейтингу UBA Cup 2017/2018 за підсумками попередніх шістьох турів, починають 7-й тур зі стадії плей-оф.

При цьому:

  • ці гравці зобов’язані подати заявку на участь не пізніше 14 березня 2018 р. до 20:00, щоб у разі відмови від участі в турі, організатори встигли замінити їх на гравців, які посідають в рейтингу місця, починаючи з 17-го (ті, що зареєструвалися після зазначеного терміну, грають у турі на загальних підставах, починаючи з кваліфікації);
  • якщо цей гравець не прийме участі у 7-му турі, у разі збереження місця в першій шістнадцятці за підсумками цього туру, втрачає можливість починати 8-тий тур зі стадії “плей-оф” і буде грати на загальних підставах (з кваліфікації).

Гра на вибуття розпочинається з понеділка, 19 березня. Грається по два кола на день (виключення: у випадку великої кількості гравців і виходу до “плей-оф” більше 64 спортсменів, у понеділок можуть гратися три кола – з 1/64 по 1/16 фіналу). У вівторок, 20 березня, тривають матчі 1/8 і 1/4 фіналу. У середу, 21 березня, – півфінали і фінал.

Таким чином:

17 березня, субота, БК “ЛІДЕР”

11-00   -           відкриття 7-го туру

11-30   -           початок ігор

18 березня, неділя, БК “ЛІДЕР”

11-00   -           початок ігор

19 березня, понеділок, БК “ЛІДЕР”

11:00 – 1/64 фіналу (у випадку участі в змаганнях 110 гравців і більше)

15:00 – 1/32 фіналу

19:00 – 1/16 фіналу

20 березня, вівторок, БК “ЛІДЕР”

11:00 – 1/8 фіналу

15:00 – 1/4 фіналу

21 березня, середа, БК “Платон”

11:00 – 1/2 фіналу

14:00 – фінал, закриття 7-го туру (нагородження переможців).

Тривалість одного матчу:

групові змагання      – до 4 перемог;

“плей-оф”                  – до 5 перемог;

фінал                          – до 7 перемог (у дві сесії з перервою на одну годину).

6. Правила

7-й тур UBA Cup 2017/2018 відбудеться з московської піраміди за Офіційними міжнародними правилами з комбінованої піраміди, що набули чинності з 01.01.2018 р., з наступними змінами:

1) після зіграного “свояка” шар зі столу знімає суперник гравця;

2) у випадку штрафу порушник знімає шар зі своєї полиці та виставляє його на передню відмітку (якщо під час штрафу у порушника не має зіграних шарів, виставляється перший же зіграний ним шар у цій партії).

3) гра ведеться на замовлення. Перед кожним ударом гравець зобов’язаний назвати номер шару та лузу, в яку він буде зіграний. При цьому, робити одночасне замовлення двох та більше шарів, або одного шару у дві лузи не дозволяється. Якщо замовлення виконане, усі шари, які впали разом з тим шаром, що був замовлений, також рахуються. Всі незамовлені шари виставляються на точку піраміди.

7. Арбітраж

Арбітражні функції під час проведення змагань 7-го туру UBA Cup 2017/2018  виконує Суддівська колегія на чолі з Головним суддею – Русланом Кориненком.

8. Призовий фонд

Призовий фонд 7-го туру UBA Cup 2017/2018 складає 100'000 (сто тисяч) гривень і розподіляється наступним чином:

            1 місце            - 25’000 (двадцять п’ять тисяч) гривень

            2 місце            - 15’000 (п’ятнадцять тисяч) гривень

            3-4 місця        - по 10’000 (десять тисяч) гривень

            5-8 місця        - по 5’000 (п’ять тисяч) гривень

            9-16 місця      - по 2’500 (дві тисячі п’ятсот) гривень.

9. Форма одягу і поведінка гравців

Форма одягу гравців, що передбачена діючими Правилами спортивних змагань з більярдного спорту, є обов’язковою під час відкриття туру, проведення ігор, церемонії нагородження і закриття туру, а також заходів, організованих Оргкомітетом для спортсменів і представників ЗМІ (аудіовізуальні зйомки, фотосесії, прес-конференції, інтерв’ю тощо).

Забороняється застосування будь-якої зовнішньої реклами у будь-якому вигляді на спортивній формі, крім реклами найменування країни і спортивного клубу (організації, об’єднання), які представляє спортсмен або спонсорували спортсмена, а також реклами, що виготовлена і надана Оргкомітетом, і яка є обов’язковою для використання кожним гравцем під час заходів, передбачених вище.

Поведінка гравців під час змагань регламентується статтею 19 Положення про Кубок Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018. Вживання гравцями алкоголю, допінгу, будь-яких інших стимуляторів на змаганнях, використання електронних пристроїв зв’язку під час проведення матчу (за винятком перерв у грі) категорично забороняється Положенням та цим Регламентом.

10. Підготовка місць проведення і безпека змагань

Установи-співорганізатори відповідають за підготовку місць проведення змагань і безпеку під час їх проведення у порядку, передбаченому Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”.

 

Цей Регламент є офіційним викликом на змагання 7-го туру.

NameCountryCityClubAgeDraw
1 Klestov Andrij UkraineKiev20 years4
2 Smirnov Yurii UkraineZhytomyr20 years6
3 Pivchenko Artur UkraineZaporizhzhya26 years1
4 Tymchiy Stanislav UkraineLutsʹk24 years10
5 Perkun Volodymyr UkraineKostyantynivka30 years2
6 Radionov Pavlo UkraineKiev32 years3
7 Matvijchuk Artem UkraineKiev34 years9
8 Rodionov Andrij UkraineKharkiv16 years5
9 Olijnyk Ivan UkraineKiev19 years19
10 Shulzhenko Oleksii UkraineVyshneve42 years18
11 Tykhyj Andrij UkraineKropyvnytsʹkyy15 years20
12 Pleshko Mark UkraineOdesa26 years7
13 Ghalushko Olegh UkraineKharkivBK "Argus"22 years12
14 Volyk Vladyslav UkraineNikopolʹ29 years8
15 Rybalko Boghdan UkraineKryvyy Rih21 years11
16 Talov Jevghen UkraineDnipro29 years16
17 Ghovtva Danylo UkraineKievBC "Lider"19 years21
18 Kovalenko Serghij UkraineKiev34 years17
19 Petrash Sergiy UkraineKievBC "Lider"40 years23
20 Prokhorenko Vladyslav UkraineKiev23 years22
21 Kalyavskiy VItaliy UkraineLviv21 years27
22 Кузьмин Роман UkraineKiev33 years31
23 Biliy Lubomyr UkraineKievBC "Lider"13 years35
24 Osychnjuk Maksym UkraineKiev20 years37
25 Kozij Ivan UkraineKramatorsjk31 years33
26 Tarasyuk Yuriy UkraineKiev49 years39
27 Adamerts Mykyta UkraineKryvyy Rih19 years41
28 Shymansjkyj Maksym UkraineMykolajiv31 years29
29 Sydorenko Mykola UkraineKharkiv23 years24
30 Nikiporets Stanislav UkraineChernighiv31 years25
31 Osypenko Dmytro UkraineZaporizhzhya27 years26
32 Menyuk Anatoliy UkraineVinnytsya31 years40
33 Zaychenko Mikola UkraineZhytomyr19 years28
34 Svitkovskiy Juriy UkraineMykolajiv37 years30
35 Kalashnikov Anton UkraineKharkiv29 years36
36 Rudenko Oleksij UkraineKiev17 years32
37 Denysov Vladyslav UkraineKropyvnytsʹkyy15 years34
38 Bikmetov Maksim UkraineKiev27 years38
39 Svyst Vitalij UkraineTernopil19 years42
40 Jakovljev Andrij UkraineSvitlovodskBC "Lider"29 years0
41 Homeniuk Mykyta UkraineKropyvnytsʹkyy13 years15
42 Lytovchenko Ighor UkraineKherson37 years14
43 Shughalej Boghdan UkraineKharkivBK "Argus"20 years13

Final

Klestov Andrij 7 (7) 3 Smirnov Yurii h2h

1/2 final

Pivchenko Artur 3 (5) 5 Klestov Andrij h2h
Smirnov Yurii 5 (5) 1 Tymchiy Stanislav h2h

1/4 final

Pivchenko Artur 5 (5) 4 Matvijchuk Artem h2h
Rodionov Andrij 1 (5) 5 Klestov Andrij h2h
Radionov Pavlo 3 (5) 5 Smirnov Yurii h2h
Tymchiy Stanislav 5 (5) 4 Perkun Volodymyr h2h

1/8 final

Pivchenko Artur 5 (5) 0 Talov Jevghen h2h
Matvijchuk Artem 5 (5) 3 Volyk Vladyslav h2h
Rodionov Andrij 5 (5) 3 Ghalushko Olegh h2h
Tykhyj Andrij 0 (5) 5 Klestov Andrij h2h
Radionov Pavlo 5 (5) 4 Olijnyk Ivan h2h
Rybalko Boghdan 0 (5) 5 Smirnov Yurii h2h
Pleshko Mark 3 (5) 5 Tymchiy Stanislav h2h
Shulzhenko Oleksii 1 (5) 5 Perkun Volodymyr h2h

1/16 final

Pivchenko Artur 5 (5) 1 Kozij Ivan h2h
Kovalenko Serghij 3 (5) 5 Talov Jevghen h2h
Matvijchuk Artem 5 (5) 3 Adamerts Mykyta h2h
Menyuk Anatoliy 2 (5) 5 Volyk Vladyslav h2h
Rodionov Andrij 5 (5) 1 Osychnjuk Maksym h2h
Ghovtva Danylo 1 (5) 5 Ghalushko Olegh h2h
Shughalej Boghdan 3 (5) 5 Tykhyj Andrij h2h
Shymansjkyj Maksym 0 (5) 5 Klestov Andrij h2h
Radionov Pavlo 5 (5) 0 Biliy Lubomyr h2h
Olijnyk Ivan 5 (5) 4 Lytovchenko Ighor h2h
Rybalko Boghdan 5 (5) 2 Prokhorenko Vladyslav h2h
Kalyavskiy VItaliy 3 (5) 5 Smirnov Yurii h2h
Pleshko Mark 5 (5) 0 Tarasyuk Yuriy h2h
Petrash Sergiy 3 (5) 5 Tymchiy Stanislav h2h
Homeniuk Mykyta 4 (5) 5 Shulzhenko Oleksii h2h
Кузьмин Роман 1 (5) 5 Perkun Volodymyr h2h

1/32 final

Pivchenko Artur - W/O
Rudenko Oleksij 2 (5) 5 Kozij Ivan h2h
Kovalenko Serghij - W/O
Talov Jevghen - W/O
Matvijchuk Artem - W/O
Sydorenko Mykola 4 (5) 5 Adamerts Mykyta h2h
Nikiporets Stanislav 4 (5) 5 Menyuk Anatoliy h2h
Volyk Vladyslav - W/O
Rodionov Andrij - W/O
Zaychenko Mikola 4 (5) 5 Osychnjuk Maksym h2h
Ghovtva Danylo - W/O
Ghalushko Olegh - W/O
Shughalej Boghdan - W/O
Tykhyj Andrij - W/O
Shymansjkyj Maksym 5 (5) 0 Kalashnikov Anton h2h
Klestov Andrij - W/O
Radionov Pavlo - W/O
Svitkovskiy Juriy 4 (5) 5 Biliy Lubomyr h2h
Olijnyk Ivan - W/O
Lytovchenko Ighor - W/O
Rybalko Boghdan - W/O
Prokhorenko Vladyslav 5 (5) 2 Jakovljev Andrij h2h
Kalyavskiy VItaliy 5 (5) 2 Bikmetov Maksim h2h
Smirnov Yurii - W/O
Pleshko Mark - W/O
Osypenko Dmytro 0 (5) 5 Tarasyuk Yuriy h2h
Petrash Sergiy 5 (5) 3 Svyst Vitalij h2h
Tymchiy Stanislav - W/O
Homeniuk Mykyta - W/O
Shulzhenko Oleksii - W/O
Кузьмин Роман 5 (5) 3 Denysov Vladyslav h2h
Perkun Volodymyr - W/O

Draw

Pivchenko A.
W/O
#5529
Rudenko O. 2
Kozij I. 5
#5530
Kovalenko S.
W/O
#5531
Talov J.
W/O
#5532
Matvijchuk A.
W/O
#5533
Sydorenko M. 4
Adamerts M. 5
#5534
Nikiporets S. 4
Menyuk A. 5
#5535
Volyk V.
W/O
#5536
Rodionov A.
W/O
#5537
Zaychenko M. 4
Osychnjuk M. 5
#5538
Ghovtva D.
W/O
#5539
Ghalushko O.
W/O
#5540
Shughalej B.
W/O
#5541
Tykhyj A.
W/O
#5542
Shymansjkyj M. 5
Kalashnikov A. 0
#5543
Klestov A.
W/O
#5544
Radionov P.
W/O
#5545
Svitkovskiy J. 4
Biliy L. 5
#5546
Olijnyk I.
W/O
#5547
Lytovchenko I.
W/O
#5548
Rybalko B.
W/O
#5549
Prokhorenko V. 5
Jakovljev A. 2
#5550
Kalyavskiy V. 5
Bikmetov M. 2
#5551
Smirnov Y.
W/O
#5552
Pleshko M.
W/O
#5553
Osypenko D. 0
Tarasyuk Y. 5
#5554
Petrash S. 5
Svyst V. 3
#5555
Tymchiy S.
W/O
#5556
Homeniuk M.
W/O
#5557
Shulzhenko O.
W/O
#5558
Кузьмин Р. 5
Denysov V. 3
#5559
Perkun V.
W/O
#5560
Pivchenko A. 5
Kozij I. 1
#5561
Kovalenko S. 3
Talov J. 5
#5562
Matvijchuk A. 5
Adamerts M. 3
#5563
Menyuk A. 2
Volyk V. 5
#5564
Rodionov A. 5
Osychnjuk M. 1
#5565
Ghovtva D. 1
Ghalushko O. 5
#5566
Shughalej B. 3
Tykhyj A. 5
#5567
Shymansjkyj M. 0
Klestov A. 5
#5568
Radionov P. 5
Biliy L. 0
#5569
Olijnyk I. 5
Lytovchenko I. 4
#5570
Rybalko B. 5
Prokhorenko V. 2
#5571
Kalyavskiy V. 3
Smirnov Y. 5
#5572
Pleshko M. 5
Tarasyuk Y. 0
#5573
Petrash S. 3
Tymchiy S. 5
#5574
Homeniuk M. 4
Shulzhenko O. 5
#5575
Кузьмин Р. 1
Perkun V. 5
#5576
Pivchenko A. 5
Talov J. 0
#5577
Matvijchuk A. 5
Volyk V. 3
#5578
Rodionov A. 5
Ghalushko O. 3
#5579
Tykhyj A. 0
Klestov A. 5
#5580
Radionov P. 5
Olijnyk I. 4
#5581
Rybalko B. 0
Smirnov Y. 5
#5582
Pleshko M. 3
Tymchiy S. 5
#5583
Shulzhenko O. 1
Perkun V. 5
#5584
Pivchenko A. 5
Matvijchuk A. 4
#5585
Rodionov A. 1
Klestov A. 5
#5586
Radionov P. 3
Smirnov Y. 5
#5587
Tymchiy S. 5
Perkun V. 4
#5588
Pivchenko A. 3
Klestov A. 5
#5589
Smirnov Y. 5
Tymchiy S. 1
#5590
Klestov A. 7
Smirnov Y. 3
#5591

frames not found