Положенн
Мета і завдання
Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Керівництво змаганнями
Організатор змагань ФЕДЕРАЦІЯ СНУКЕРУ УКРАЇНИ ЛЬВІВСЬКОЇ області (далі ФСУЛо)
Сайт: www.snookerlviv.com.ua
Сайт проведення змагань: www.pyramidshot.com
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію:
Спортивний директор змагань - Стецишин П.С.
Головний суддя змагань - Стецишин П.С.
Питання, які не ввійшли в дане положення, а також пов´язані зі змінами формату, умов і порядку проведення турніру та інші, вирішуються організаторами і Суддівською колегією змагань.
Контактні телефони: +38 (097) 493-64-21.
Організатори змагань залишають за собою право вносити зміни в дане положення.
Учасники змагань
Турнір - ВІДКРИТИЙ
До участі в змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени - члени ФСУ – які підтвердили свою участь у встановлений термін та внесли членський внесок (перед початком ігор).
Реєстрація на змагання закінчується 20.05.2017 о 10:00.
Організатор може відмовити в праві брати участь в турнірі будь-якому гравцеві:
- який порушив дане положення (положення на турнір);
- який допустив на адресу Організатора, представників Організатора, суддів, спонсорів, інших гравців публічні образи, грубі висловлювання, помилкові твердження;
- дискваліфікованому за неспортивну поведінку.
Вживання учасниками алкогольних напоїв ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.
Фінансування
Витрати, пов´язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обидва кінці, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають або особистих коштів.
Формат проведення змагань
Стежити за турніром, розкладом зустрічей, результатами і т.д. на сайті www.pyramidshot.com
Після закінчення реєстрації, організаторами залежно від кількості учасників призначається формат турніру.
Змагання проводяться в 2 етапи:
1. Груповий етап
2. Основний етап (Play-off)
1. Груповий етап
Кількість груп та учасників у них буде визначено та сформовано після закінчення реєстрації.
Допускаються спортсменів які підтвердили свою участь у встановлений термін.
Групи формуються сліпим жеребкуванням на основі Міжнародного Рейтингу ФСУ (з урахуванням територіального критерію).
В тому випадку, якщо спортсмен відсутній у рейтингу, то він вноситься у кінець списку за алфавітним порядком або за жеребкуванням.
Жеребкування пройде в суботу 20.05.2017 о 10:00 в БК «Snooker Lviv» (м. Львів, вул.Кульпарківська 230)
Зустрічі в групах проходять з 5-х фреймів (до 3-ох перемог)*
Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру
Якщо з будь-яких причин учасник не зіграв матч. Супернику присуджується технічна перемога в матчі
Технічна перемога
матчі до 2-ох перемог - 2-0 з рахунком 8-0, 8-0
матчі до 3-ох перемог - 3-0 з рахунком 8-0, 8-0, 8-0
і т.д.
2. Основний етап
Сітка до одної поразки (плей-офф).
Кількість учасників – залежить від формату турніру, та загальної кількості учасників
Сітка формується на основі результатів групового етапу
Проводиться за Олімпійською системою, до першої поразки (Play-Off).
Зустрічі:
Зустрічі до 1/2 включно - з 5-х партій (до 3-ох перемог)
Фінал - з 5-ти партій (до 3-ти перемог)
Час прибуття спортсмена до місця проведення змагань.
Зустрічі починаються за чітко встановленим розкладом.
Запізнення неприпустимі!
Спортсмену необхідно бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до часу початку його зустрічі зазначеного в розкладі та повідомити про це суддю змагань (тому що можливе зміщення в раніше заявленому розкладі).
Запізнення:
На 15 хвилин - автоматична поразка у партії.
На 30 хвилин - автоматична поразка в матчі.
У разі нез'явлення – дискваліфікація. За виключення випадків з обставинами непереборної сили або форс-мажорними, заздалегідь попередивши Головного суддю змагань, та надав відповідну інформацію.
Час відраховується з моменту виклику гравця до столу.
Кожному спортсменові дається 5 хвилин на розминку перед початком зустрічі. У разі запізнення, гравець повинен почати зустріч без розминки.
Ігровий день розбитий на сесії з певним інтервалом на матч (з урахуванням 5 хвилин розминки). Якщо зустріч не закінчилася, а до початку наступної сесії залишилося менше 30 хв. Головний суддя приймає рішення про продовження зустрічі.
Якщо зустріч зупиняється - гравці чекають (не залишають місце проведення змагань). Зустріч буде дограна за рішенням Головного судді.
Форма одягу
Для спортсменів:
Дрес код ФСУ
Однотонна футболка-поло з логотипом-нашивкою ФСУ чи ФСУЛо
Темні однотонні брюки
Темне однотонне взуття
(З приводу логотипів звертайтеся до організаторів змагань)
або
Класичний дрес код
Однотонна сорочка
Темні однотонні брюки
Темне однотонне взуття
Жилет
Метелик (краватка)
Спортсмен повинен виглядати охайно і по першій вимозі судді привести себе в належний вигляд.
На формі спортсменів на спині без узгодження з організаторами не допускається присутність будь-яких нашивок, наклейок і т.д.
На передній частині допускаються логотипи прапора і герба країни, міста, більярдного клубу який він представляє, розміром не більше 50x100мм.
По всім питанням звертатися до організаторів змагань.
Відповідна ФОРМА ОДЯГУ ОБОВ´ЯЗКОВА
При відсутності в учасника відповідної форми одягу, може бути відмовлено в подальшій участі в змаганні без повернення членського внеску.
Членські внески
Членський внесок необхідно внести перед початком ігор
Сума членського внеску становить:
Чоловіки – 300 грн.
Жінки, юнаки і дівчата (до 14 років), ветерани (від 50 років) – 200 грн.
Програма змагань
20 травня 2017 р.
09:00 - 10:00 – реєстрація
10:00 - початок ігор, груповий етап
21 травня 2017 р.
10.00 – чвертьфінали, півфінали, фінал, підведення підсумків змагання суддівською колегією, нагородження (залежно від протікання турніру можуть бути перенесені)
Залежно від кількості учасників програма змагань може змінюватися.
Нагородження та призовий фонд
Нагородження та закриття турніру буде проводитися в місці проведення змагань після закінчення фінальної зустрічі.
На церемонії нагородження обов´язкова присутність спортсменів, які посіли з 1-го по 4-е місця (якщо півфінали та фінал проходять в один день), у встановленій формі одягу, для фотозйомки (інтерв´ю).
Відсутність на нагородження прирівнюється до відмови від призу.
Переможці та призери змагань нагороджуються грамотами, медалями.
Гарантований призовий фонд змагань становить 100% від членських внесків.
Орієнтовний розподіл призового фонду (може незначно відрізнятися)
Розподіл призового фонду:
1 місце - 40%
2 місце - 25%
3-4 місце - 17,5%
При зміні формату змагань розподіл призового фонду може змінитися.
Місце проведення змагань
БК «Snooker Lviv»
м.Львів,
вул.Кульпарківська 230,
тел.: (097) 493-64-21
Цяска Микола | 3 (4) 4 | Лапшин Олександр | h2h |
Гуденко Микола | 3 (4) 4 | Цяска Микола | h2h |
Дуранічев Віталій | 0 (4) 4 | Лапшин Олександр | h2h |
Гуденко Микола | - | W/O | |
Рем Ростислав | 1 (3) 3 | Цяска Микола | h2h |
Дуранічев Віталій | 3 (3) 1 | Іпполітов Артем | h2h |
Лапшин Олександр | - | W/O |
Гуденко Микола | 3 (3) 0 | Іваськів Ростислав | h2h |
Гуденко Микола | 3 (3) 0 | Заікін Кіріл | h2h |
Гуденко Микола | 3 (3) 1 | Дуранічев Віталій | h2h |
Гуденко Микола | 3 (3) 0 | Іпполітов Артем | h2h |
Гуденко Микола | 3 (3) 0 | Тігран Аротюнов | h2h |
Іваськів Ростислав | 2 (3) 3 | Заікін Кіріл | h2h |
Іваськів Ростислав | 0 (3) 3 | Дуранічев Віталій | h2h |
Іваськів Ростислав | 1 (3) 3 | Іпполітов Артем | h2h |
Іваськів Ростислав | 3 (3) 0 | Тігран Аротюнов | h2h |
Заікін Кіріл | 0 (3) 3 | Дуранічев Віталій | h2h |
Заікін Кіріл | 0 (3) 3 | Іпполітов Артем | h2h |
Заікін Кіріл | 3 (3) 0 | Тігран Аротюнов | h2h |
Дуранічев Віталій | 3 (3) 1 | Іпполітов Артем | h2h |
Дуранічев Віталій | 3 (3) 1 | Тігран Аротюнов | h2h |
Іпполітов Артем | 3 (3) 0 | Тігран Аротюнов | h2h |
Рем Ростислав | 3 (3) 2 | Лапшин Олександр | h2h |
Рем Ростислав | 3 (3) 2 | Хачатрян Мікаель | h2h |
Рем Ростислав | 3 (3) 1 | Цяска Микола | h2h |
Рем Ростислав | 0 (3) 3 | Білич Тарас | h2h |
Лапшин Олександр | 3 (3) 0 | Хачатрян Мікаель | h2h |
Лапшин Олександр | 3 (3) 2 | Цяска Микола | h2h |
Лапшин Олександр | 3 (3) 0 | Білич Тарас | h2h |
Хачатрян Мікаель | 1 (3) 3 | Цяска Микола | h2h |
Хачатрян Мікаель | 1 (3) 3 | Білич Тарас | h2h |
Цяска Микола | 3 (3) 1 | Білич Тарас | h2h |
Гуденко М. | |
W/O |
Рем Р. | 1 |
Цяска М. | 3 |
Дуранічев В. | 3 |
Іпполітов А. | 1 |
Лапшин О. | |
W/O |
Гуденко М. | 3 |
Цяска М. | 4 |
Дуранічев В. | 0 |
Лапшин О. | 4 |
Цяска М. | 3 |
Лапшин О. | 4 |
Гравець | Місце в групі | +п/м | +п/п | |
---|---|---|---|---|
1 | Гуденко Микола (1) | 1 | 3 | 0.94 |
2 | Лапшин Олександр (3) | 1 | 2.75 | 0.69 |
3 | Дуранічев Віталій (8) | 2 | 2.6 | 0.72 |
4 | Рем Ростислав (2) | 2 | 2.25 | 0.53 |
5 | Іпполітов Артем (9) | 3 | 2 | 0.59 |
6 | Цяска Микола (7) | 3 | 2.25 | 0.53 |
7 | Білич Тарас (10) | 4 | 1.75 | 0.5 |
8 | Заікін Кіріл (6) | 4 | 1.2 | 0.35 |
9 | Іваськів Ростислав (4) | 5 | 1.2 | 0.33 |
10 | Хачатрян Мікаель (5) | 5 | 1 | 0.25 |
11 | Тігран Аротюнов (11) | 6 | 0.2 | 0.06 |
Гравець | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | м | +м | -м | Δм | +п | -п | Δп | Δш | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Гуденко Микола (1) | - | 3 : 1 | 3 : 0 | 3 : 0 | 3 : 0 | 3 : 0 | 5 | 5 | 0 | 5 | 15 | 1 | 14 | 112 |
2 | Дуранічев Віталій (8) | 1 : 3 | - | 3 : 1 | 3 : 0 | 3 : 0 | 3 : 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 13 | 5 | 8 | 64 |
3 | Іпполітов Артем (9) | 0 : 3 | 1 : 3 | - | 3 : 0 | 3 : 1 | 3 : 0 | 5 | 3 | 2 | 1 | 10 | 7 | 3 | 24 |
4 | Заікін Кіріл (6) | 0 : 3 | 0 : 3 | 0 : 3 | - | 3 : 2 | 3 : 0 | 5 | 2 | 3 | -1 | 6 | 11 | -5 | -40 |
5 | Іваськів Ростислав (4) | 0 : 3 | 0 : 3 | 1 : 3 | 2 : 3 | - | 3 : 0 | 5 | 1 | 4 | -3 | 6 | 12 | -6 | -48 |
6 | Тігран Аротюнов (11) | 0 : 3 | 1 : 3 | 0 : 3 | 0 : 3 | 0 : 3 | - | 5 | 0 | 5 | -5 | 1 | 15 | -14 | -112 |
Гравець | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | м | +м | -м | Δм | +п | -п | Δп | Δш | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Лапшин Олександр (3) | - | 2 : 3 | 3 : 2 | 3 : 0 | 3 : 0 | 4 | 3 | 0 | 3 | 11 | 5 | 6 | 48 |
2 | Рем Ростислав (2) | 3 : 2 | - | 3 : 1 | 0 : 3 | 3 : 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 8 | 1 | 8 |
3 | Цяска Микола (7) | 2 : 3 | 1 : 3 | - | 3 : 1 | 3 : 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 8 | 1 | 8 |
4 | Білич Тарас (10) | 0 : 3 | 3 : 0 | 1 : 3 | - | 3 : 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 7 | 0 | 0 |
5 | Хачатрян Мікаель (5) | 0 : 3 | 2 : 3 | 1 : 3 | 1 : 3 | - | 4 | 0 | 4 | -4 | 4 | 12 | -8 | -64 |
Місце | Гравець | Виграно матчів | Виграно партій | Рейтинг |
---|---|---|---|---|
1 | Лапшин Олександр | 5 | 19 | 598.4 |
2 | Цяска Микола | 4 | 19 | 482.9 |
3 | Гуденко Микола | 4 | 18 | 404.8 |
3 | Дуранічев Віталій | 5 | 16 | 408.1 |
5 | Рем Ростислав | 2 | 10 | 297 |
5 | Іпполітов Артем | 3 | 11 | 303.6 |
7 | Білич Тарас | 2 | 7 | 251.4 |
7 | Заікін Кіріл | 2 | 6 | 250.3 |
9 | Хачатрян Мікаель | 0 | 4 | 215.1 |
9 | Іваськів Ростислав | 1 | 6 | 222.8 |
11 | Тігран Аротюнов | 0 | 1 | 194.7 |