+380665675857 •

tournaments

3 round Ukrainian Billiards Association Cup "UBA Cup" 2017/2018. Play-off
2017-11-13-2017-11-15, BC "Lider", Україна, Київ, Скляренко 5

Р Е Г Л А М Е Н Т

3-го туру Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018

Преамбула

Цей Регламент деталізує порядок проведення 3-го туру Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018 (далі – 3-й тур UBA Cup 2017/2018) і становить невід'ємну частину Положення про Кубок Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018 (далі – Положення) та застосовується разом із зазначеним Положенням як єдиний документ.

3-й тур UBA Cup 2017/2018 є рейтинговим. Він проводиться з “вільної піраміди” в якості одного з восьми попередніх, кваліфікаційних змагань для визначення найкращих 32 гравців з рейтингу, що візьмуть участь у фінальному турі в травні 2018 року.

3-й тур UBA Cup 2017/2018  є відкритим змаганням в одиночному розряді серед чоловіків, жінок та юнацтва, який проводиться під егідою громадської спілки “Українська більярдна асоціація”.

1.Строки и місце проведення

3-й тур UBA Cup 2017/2018 проводиться з 11 по 14 листопада 2017 року в Києві в:

БК “ЛІДЕР” – вул. Семена Скляренка, буд. 5, 3-й поверх;

БК “ПЛАТОН” – вул. Кудряшова, буд. 20А, 2-й поверх.

2.Попередня заявка на участь і реєстрація спортсменів

Попередню заявку на участь спортсмена у 3-му турі UBA Cup 2017/2018 можуть подавати спортсмени без обмежень щодо спортивних класів, належності до організацій спортивного спрямування, полу, віку, громадянства (в тому числі особи без громадянства), яким не заборонений компетентними органами держави в’їзд на територію України.

Попередня заявка здійснюється лише за офіційною формою, що є додатком до Положення, яка надсилається одночасно на електронні пошти Оргкомітету (platonsvbk@gmail.com) та Суддівської колегії (ukrkorall@gmail.com) до 10 листопада 2017 року.

Реєстрація спортсменів проводиться Суддівською колегією 10 листопада 2017 року з 12-00 до 20-00 (за адресою: БК “ЛІДЕР”, вул. Семена Скляренка, буд. 5, 3-й поверх).

 

Для реєстрації та допуску спортсмена до змагань туру надаються:

оригінал заявки за офіційною формою, що завірена підписом спортсмена (його законного представника для неповнолітніх), та/або підписом керівника і печаткою установи (організації), яка направила спортсмена;

паспорт (свідоцтво про народження для неповнолітніх) та фотокопії цих документів*, (спортсмен без дійсного паспорту не допускається до участі в турі); довідка лікаря; страховий поліс та його фотокопія*;

класифікаційна книжка (за наявності спортивного класу) та її

фотокопія*;

фотокопія документу, що підтверджує перерахування вступного внеску.

* Після реєстрації оригінали зазначених документів повертаються їх володільцю.

3.Вступний внесок

Вступний внесок спрямовується на карточку № 5218572212409333 у ПриватБанку одночасно з подачею заявки.

Вступний внесок для одного спортсмена складає 600 (шістсот) гривень, за виключенням осіб пенсійного віку (чоловіки – від 60 років і вище, жінки – від 55), а також неповнолітніх (яким на початок туру не виповнилося 16 років), для яких вступний внесок складає 300 (триста) гривень з кожної особи.

4.Сіяння гравців

Сіяння зареєстрованих та допущених до змагань гравців у 3-му турі UBA Cup 2017/2018 здійснюватиметься Суддівською колегією 10 листопада з 20-00 до 22-00 за результатами рейтингу після двох турів UBA Cup 2017/2018.

Розклад ігор буде опублікований 10 листопада 2017 р. після 20-00 на сайтах Billiard NEWS та Української більярдної асоціації.

5.Порядок проведення і розклад змагань

3-й тур UBA Cup 2017/2018 триватиме протягом чотирьох днів, починаючи з суботи, 11 листопада, і завершуючи вівторком, 14 листопада 2017 року.

11-12 листопада (субота-неділя) проводитиметься “кваліфікація” в групах з 4-5 осіб, де кожний гравець грає з усіма іншими гравцями з групи за розкладом (круговий формат). До наступного формату – гра на вибуття або “плей-оф” – виходять 48 гравців (по 2-3 з кожної групи).

Увага! Гравці, що посідають перші 16 місць у рейтингу UBA Cup 2017/2018, а саме: Артур Півченко, Владислав Волік, Артем Моісеєнко, Богдан Рибалко, Володимир Пєркун, Микита Гоменюк, Станіслав Тимчій, Андрй Клєстов, Артем Матвійчук, Андрій Родіонов, Павло Радіонов, Вадим Корягін, Артур Березовський, Микола Сидоренко, Марк Плєшко, Євген Покус починають третій етап зі стадії “плей-офф”.

При цьому:

  • ці 16 гравців зобов’язані подати заявку на участь не пізніше 7 листопада до 20:00, щоб у разі відмови, організатори встигли замінити їх на гравців, які посідають в рейтингу місця, починаючи з 17-го. Якщо гравець “топ-16” не встигне зареєструватися у визначений термін, а потім вирішить все ж таки брати участь у турнірі, він це зможе зробити це на загальних умовах, починаючи з кваліфікації;
  • гравець “топ-16”, що не прийняв участі у третьому турі, у разі збереження місця в “топ-16” за підсумками третього туру, втрачає можливість починати четвертий тур з “плей-оф” і буде грати на загальних умовах, з кваліфікації.

Гра на вибуття розпочинається в неділю, 12 листопада о 16:00. Грається по два кола в день. Неділя, 12 листопада, 1/32 та 1/16 фінала, понеділок, 13 листопада, 1/8 та 1/4 фінала, вівторок, 14 листопада – півфінал та фінал.

  1. листопада, субота

11-00 - відкриття 2-го туру, БК “ЛІДЕР”

11-30 - початок ігор

  1. листопада, неділя

11-00 - початок ігор, БК “ЛІДЕР”

16:00 – 1/32 фіналу, БК “ЛІДЕР”

19:00 – 1/16 фіналу, БК “ЛІДЕР”

  1. листопада, понеділок

11:00 – 1/8 фіналу, БК “ЛІДЕР”

15:00 – 1/4 фіналу, БК “ЛІДЕР”

  1. листопада, вівторок

11:00 – 1/2 фіналу, БК “ПЛАТОН” 

14:00 – фінал, БК “ПЛАТОН”

 

Тривалість одного матчу: групові змагання – до 6 перемог; “плей-оф” – до 7 перемог; півфінал – до 9 перемог; фінал – до 10 перемог (у дві сесії з перервою на одну годину).

Увага: організатори залишають за собою право вносити в розклад 3 туру незначні зміни з урахуванням інтересів гравців, що будуть представляти збірну України на командному чемпіонаті світу.

6.Правила

3-й тур UBA Cup 2017/2018 відбудеться з “вільної піраміди” за Офіційними міжнародними правилами, що набули чинності з 01.01.2017 року

7.Арбітраж

Арбітражні функції під час проведення змагань 3-го туру UBA Cup 2017/2018  виконує Суддівська колегія на чолі з Головним суддею – суддею національної категорії Русланом Кориненком.

8.Призовий фонд

Призовий фонд 3-го туру UBA Cup 2017/2018 складає 100'000 (сто тисяч) гривень і розподіляється наступним чином:

  1. місце - 25'000 (двадцять п'ять тисяч) гривень
  2. місце - 15'000 (п'ятнадцять тисяч) гривень

3-4 місця - по 10'000 (десять тисяч) гривень

5-8 місця - по 5'000 (п'ять тисяч) гривень

9-16 місця - по 2'500 (дві тисячі п'ятсот) гривень.

9.Форма одягу гравців

Форма одягу гравців, що передбачена діючими Правилами спортивних змагань з більярдного спорту, є обов'язковою під час відкриття туру, проведення ігор, церемонії нагородження і закриття туру, заходів, організованих Оргкомітетом для спортсменів і представників ЗМІ

(аудіовізуальні зйомки, фотосесії, прес-конференції, інтерв'ю тощо).

Забороняється застосування будь-якої зовнішньої реклами у будь-якому вигляді на спортивній формі, крім реклами найменування країни і спортивного клубу (організації, об'єднання), які представляє спортсмен або спонсорували спортсмена, а також реклами, що виготовлена і надана Оргкомітетом, і яка є обов'язковою для використання кожним гравцем під час заходів, передбачених вище.

10.Підготовка місць проведення і безпека змагань

Установи-співорганізатори відповідають за підготовку місць проведення змагань і безпеку під час їх проведення у порядку, передбаченому Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”.

 

Цей Регламент є офіційним викликом на змагання 3-го туру

Final

Rodionov Andrij 8 (12) 12 Pleshko Mark h2h

1/2 final

Rodionov Andrij 9 (9) 6 Shulzhenko Oleksii h2h
Pleshko Mark 9 (9) 2 Poliakov Artur h2h

1/4 final

Tykhyj Andrij 5 (9) 9 Rodionov Andrij h2h
Shulzhenko Oleksii 9 (9) 0 Perkun Volodymyr h2h
Pleshko Mark 9 (9) 0 Lytovchenko Ighor h2h
Sulakov Vitalii 4 (9) 9 Poliakov Artur h2h

1/8 final

Pivchenko Artur 2 (7) 7 Tykhyj Andrij h2h
Rodionov Andrij 7 (7) 4 Ghovtva Danylo h2h
Kovalenko Serghij 5 (7) 7 Shulzhenko Oleksii h2h
Olijnyk Ivan 4 (7) 7 Perkun Volodymyr h2h
Rybalko Boghdan 1 (7) 7 Pleshko Mark h2h
Lytovchenko Ighor 7 (7) 6 Tarnovetskyi Yaroslav h2h
Klestov Andrij 6 (7) 7 Sulakov Vitalii h2h
Poliakov Artur 7 (7) 3 Volyk Vladyslav h2h

1/16 final

Pivchenko Artur 7 (7) 2 Petrash Sergiy h2h
Kovalchuk Anastasiia 5 (7) 7 Tykhyj Andrij h2h
Rodionov Andrij 7 (7) 2 Ілаєв Мурат h2h
Ghovtva Danylo 7 (7) 5 Matvijchuk Artem h2h
Homeniuk Mykyta 2 (7) 7 Kovalenko Serghij h2h
Shulzhenko Oleksii 7 (7) 6 Березовський Артур h2h
Sydorenko Mykola 4 (7) 7 Olijnyk Ivan h2h
Osychnjuk Maksym 5 (7) 7 Perkun Volodymyr h2h
Rybalko Boghdan 7 (7) 1 Osypenko Dmytro h2h
Prokhorenko Vladyslav 3 (7) 7 Pleshko Mark h2h
Korjaghin Vadym 3 (7) 7 Lytovchenko Ighor h2h
Tarnovetskyi Yaroslav 7 (7) 5 Tymchiy Stanislav h2h
Klestov Andrij 7 (7) 3 Smirnov Yurii h2h
Sulakov Vitalii 7 (7) 4 Radionov Pavlo h2h
Pokus Yevhen 4 (7) 7 Poliakov Artur h2h
Sokalsky Anatoli 4 (7) 7 Volyk Vladyslav h2h

1/32 final

Pivchenko Artur - W/O
Petrash Sergiy 7 (7) 4 Nikiporets Stanislav h2h
Shughalej Boghdan 3 (7) 7 Kovalchuk Anastasiia h2h
Tykhyj Andrij 7 (7) 1 Voievodin Maksym h2h
Rodionov Andrij - W/O
Ілаєв Мурат 7 (7) 1 Varosian Karen h2h
Ghovtva Danylo 7 (7) 4 Kalashnikov Anton h2h
Matvijchuk Artem - W/O
Homeniuk Mykyta - W/O
Kovalenko Serghij 7 (7) 6 Bezkorovaynyy Vitaliy h2h
Talov Jevghen 4 (7) 7 Shulzhenko Oleksii h2h
Березовський Артур - W/O
Sydorenko Mykola - W/O
Istomin Oleksandr 5 (7) 7 Olijnyk Ivan h2h
Osychnjuk Maksym 7 (7) 6 Spatar Artem h2h
Perkun Volodymyr - W/O
Rybalko Boghdan - W/O
Evteev Illia 6 (7) 7 Osypenko Dmytro h2h
Prokhorenko Vladyslav 7 (7) 4 Melykhova Tetiana h2h
Pleshko Mark - W/O
Korjaghin Vadym - W/O
Lytovchenko Ighor 7 (7) 6 Tarasyuk Yuriy h2h
Voloshko Roman 1 (7) 7 Tarnovetskyi Yaroslav h2h
Tymchiy Stanislav - W/O
Klestov Andrij - W/O
Jakovljev Andrij 4 (7) 7 Smirnov Yurii h2h
Sulakov Vitalii 7 (7) 1 Fukanchyk Taras h2h
Radionov Pavlo - W/O
Pokus Yevhen 7 (7) 3 Kovnatskyi Oleh h2h
Козачек Костянтин 4 (7) 7 Poliakov Artur h2h
Sokalsky Anatoli 7 (7) 2 Isajev Maksym h2h
Volyk Vladyslav - W/O

Draw

Pivchenko A.
W/O
#3725
Petrash S. 7
Nikiporets S. 4
#3726
Shughalej B. 3
Kovalchuk A. 7
#3727
Tykhyj A. 7
Voievodin M. 1
#3728
Rodionov A.
W/O
#3729
Ілаєв М. 7
Varosian K. 1
#3730
Ghovtva D. 7
Kalashnikov A. 4
#3731
Matvijchuk A.
W/O
#3732
Homeniuk M.
W/O
#3733
Kovalenko S. 7
Bezkorovaynyy V. 6
#3734
Talov J. 4
Shulzhenko O. 7
#3735
Березовський А.
W/O
#3736
Sydorenko M.
W/O
#3737
Istomin O. 5
Olijnyk I. 7
#3738
Osychnjuk M. 7
Spatar A. 6
#3739
Perkun V.
W/O
#3740
Rybalko B.
W/O
#3741
Evteev I. 6
Osypenko D. 7
#3742
Prokhorenko V. 7
Melykhova T. 4
#3743
Pleshko M.
W/O
#3744
Korjaghin V.
W/O
#3745
Lytovchenko I. 7
Tarasyuk Y. 6
#3746
Voloshko R. 1
Tarnovetskyi Y. 7
#3747
Tymchiy S.
W/O
#3748
Klestov A.
W/O
#3749
Jakovljev A. 4
Smirnov Y. 7
#3750
Sulakov V. 7
Fukanchyk T. 1
#3751
Radionov P.
W/O
#3752
Pokus Y. 7
Kovnatskyi O. 3
#3753
Козачек К. 4
Poliakov A. 7
#3754
Sokalsky A. 7
Isajev M. 2
#3755
Volyk V.
W/O
#3756
Pivchenko A. 7
Petrash S. 2
#3757
Kovalchuk A. 5
Tykhyj A. 7
#3758
Rodionov A. 7
Ілаєв М. 2
#3759
Ghovtva D. 7
Matvijchuk A. 5
#3760
Homeniuk M. 2
Kovalenko S. 7
#3761
Shulzhenko O. 7
Березовський А. 6
#3762
Sydorenko M. 4
Olijnyk I. 7
#3763
Osychnjuk M. 5
Perkun V. 7
#3764
Rybalko B. 7
Osypenko D. 1
#3765
Prokhorenko V. 3
Pleshko M. 7
#3766
Korjaghin V. 3
Lytovchenko I. 7
#3767
Tarnovetskyi Y. 7
Tymchiy S. 5
#3768
Klestov A. 7
Smirnov Y. 3
#3769
Sulakov V. 7
Radionov P. 4
#3770
Pokus Y. 4
Poliakov A. 7
#3771
Sokalsky A. 4
Volyk V. 7
#3772
Pivchenko A. 2
Tykhyj A. 7
#3773
Rodionov A. 7
Ghovtva D. 4
#3774
Kovalenko S. 5
Shulzhenko O. 7
#3775
Olijnyk I. 4
Perkun V. 7
#3776
Rybalko B. 1
Pleshko M. 7
#3777
Lytovchenko I. 7
Tarnovetskyi Y. 6
#3778
Klestov A. 6
Sulakov V. 7
#3779
Poliakov A. 7
Volyk V. 3
#3780
Tykhyj A. 5
Rodionov A. 9
#3781
Shulzhenko O. 9
Perkun V. 0
#3782
Pleshko M. 9
Lytovchenko I. 0
#3783
Sulakov V. 4
Poliakov A. 9
#3784
Rodionov A. 9
Shulzhenko O. 6
#3785
Pleshko M. 9
Poliakov A. 2
#3786
Rodionov A. 8
Pleshko M. 12
#3787

frames not found