+380665675857 •

tournaments

7 round Ukrainian Billiards Association Cup "UBA Cup" 2017/2018. Qualification
2018-03-17-2018-03-18, BC "Lider", Україна, Київ, Скляренко 5

Р Е Г Л А М Е Н Т

7-го туру Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018

Преамбула

Цей Регламент деталізує порядок проведення 7-го туру Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018 (далі – 7-й тур UBA Cup 2017/2018) і становить невід’ємну частину Положення про Кубок Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018 (далі – Положення) та застосовується разом із зазначеним Положенням як єдиний документ.

7-й тур UBA Cup 2017/2018 є рейтинговим. Він проводиться з “московської” піраміди в якості одного з восьми попередніх, кваліфікаційних змагань для визначення найкращих 32 гравців з рейтингу, що візьмуть участь у фінальному турі у травні 2018 року.

7-й тур UBA Cup 2017/2018  є відкритим змаганням в одиночному розряді серед чоловіків, жінок та юнацтва, який проводиться під егідою громадської спілки “Українська більярдна асоціація”.

1. Строки и місце проведення

7-й тур UBA Cup 2017/2018 проводиться з 17 по 21 березня 2018 року в Києві в:

БК “ЛІДЕР”               – вул. Семена Скляренка, буд. 5, 3-й поверх;

БК “ПЛАТОН”         – вул. Кудряшова, буд. 20А, 2-й поверх.

2. Попередня заявка на участь і реєстрація спортсменів

Попередню заявку на участь спортсмена у 7-му турі UBA Cup 2017/2018 можуть подавати спортсмени без обмежень щодо спортивних класів, належності до організацій спортивного спрямування, полу, віку, громадянства (в тому числі особи без громадянства), яким не заборонений компетентними органами держави в’їзд на територію України.

Попередня заявка здійснюється лише за офіційною формою, що є додатком до Положення, яка надсилається одночасно на електронні пошти Оргкомітету (platonsvbk@gmail.com) та Суддівської колегії (ukrkorall@gmail.com) до 16 березня 2018 року.

Реєстрація спортсменів проводиться Суддівською колегією 16 березня 2018 року з 12-00 до 20-00 (за адресою: БК “ЛІДЕР”, вул. Семена Скляренка, буд. 5, 3-й поверх).

Для реєстрації та допуску спортсмена до змагань туру надаються:

оригінал заявки за офіційною формою, що завірена підписом спортсмена (його законного представника для неповнолітніх), та/або підписом керівника і печаткою установи (організації), яка направила спортсмена;

паспорт (свідоцтво про народження для неповнолітніх) та фотокопії цих документів*, (спортсмен без дійсного паспорту не допускається до участі в турі);

довідка лікаря;

страховий поліс та його фотокопія*;

класифікаційна книжка (за наявності спортивного класу) та її фотокопія*;

фотокопія документу, що підтверджує перерахування вступного внеску.

* Після реєстрації оригінали зазначених документів повертаються їх володільцю.

Увага!

            Спортсмен не допускається до змагань 7-го туру UBA Cup 2017/2018 не зважаючи на попередні результати, якщо він не оформить особисто заявку за офіційною формою. Заявка (одна) оформлюється для участі у 7-му та всіх наступних турах UBA Cup 2017/2018.

3. Вступний внесок

Вступний внесок спрямовується на карточку № 5218572212409333 у ПриватБанку одночасно з подачею заявки.

Вступний внесок для одного спортсмена складає 600 (шістсот) гривень, за виключенням осіб пенсійного віку (чоловіки – від 60 років і вище, жінки – від 55), а також неповнолітніх (яким на початок туру не виповнилося 16 років), для яких вступний внесок складає 300 (триста) гривень з кожної особи.

4. Сіяння гравців

Сіяння зареєстрованих та допущених до змагань гравців у 7-му турі UBA Cup 2017/2018 здійснюватиметься Суддівською колегією 16 березня 2018 р. з 20-00 до 21-00 за результатами рейтингу після 6-х турів UBA Cup 2017/2018.

Розклад ігор буде опублікований 16 березня 2018 р. після 21-00 на сайтах Billiard NEWS та Української більярдної асоціації.

5. Порядок проведення і розклад змагань

            7-й тур UBA Cup 2017/2018 триватиме протягом п’яти днів, починаючи з суботи, 17 березня, і завершуючи середою, 21 березня 2018 року.

17-18 березня (субота-неділя) проводитиметься кваліфікація в групах з 4-5 осіб, де кожний гравець грає з усіма іншими гравцями з групи за розкладом (круговий формат). До наступного формату – гра на вибуття або плей-оф – виходять перших три гравця (перших два гравця – з груп, де змагаються по 4 спортсмени).

Увага!

Гравці, що посідають перші 16 місць у рейтингу UBA Cup 2017/2018 за підсумками попередніх шістьох турів, починають 7-й тур зі стадії плей-оф.

При цьому:

  • ці гравці зобов’язані подати заявку на участь не пізніше 14 березня 2018 р. до 20:00, щоб у разі відмови від участі в турі, організатори встигли замінити їх на гравців, які посідають в рейтингу місця, починаючи з 17-го (ті, що зареєструвалися після зазначеного терміну, грають у турі на загальних підставах, починаючи з кваліфікації);
  • якщо цей гравець не прийме участі у 7-му турі, у разі збереження місця в першій шістнадцятці за підсумками цього туру, втрачає можливість починати 8-тий тур зі стадії “плей-оф” і буде грати на загальних підставах (з кваліфікації).

Гра на вибуття розпочинається з понеділка, 19 березня. Грається по два кола на день (виключення: у випадку великої кількості гравців і виходу до “плей-оф” більше 64 спортсменів, у понеділок можуть гратися три кола – з 1/64 по 1/16 фіналу). У вівторок, 20 березня, тривають матчі 1/8 і 1/4 фіналу. У середу, 21 березня, – півфінали і фінал.

Таким чином:

17 березня, субота, БК “ЛІДЕР”

11-00   -           відкриття 7-го туру

11-30   -           початок ігор

18 березня, неділя, БК “ЛІДЕР”

11-00   -           початок ігор

19 березня, понеділок, БК “ЛІДЕР”

11:00 – 1/64 фіналу (у випадку участі в змаганнях 110 гравців і більше)

15:00 – 1/32 фіналу

19:00 – 1/16 фіналу

20 березня, вівторок, БК “ЛІДЕР”

11:00 – 1/8 фіналу

15:00 – 1/4 фіналу

21 березня, середа, БК “Платон”

11:00 – 1/2 фіналу

14:00 – фінал, закриття 7-го туру (нагородження переможців).

Тривалість одного матчу:

групові змагання      – до 4 перемог;

“плей-оф”                  – до 5 перемог;

фінал                          – до 7 перемог (у дві сесії з перервою на одну годину).

6. Правила

7-й тур UBA Cup 2017/2018 відбудеться з московської піраміди за Офіційними міжнародними правилами з комбінованої піраміди, що набули чинності з 01.01.2018 р., з наступними змінами:

1) після зіграного “свояка” шар зі столу знімає суперник гравця;

2) у випадку штрафу порушник знімає шар зі своєї полиці та виставляє його на передню відмітку (якщо під час штрафу у порушника не має зіграних шарів, виставляється перший же зіграний ним шар у цій партії).

3) гра ведеться на замовлення. Перед кожним ударом гравець зобов’язаний назвати номер шару та лузу, в яку він буде зіграний. При цьому, робити одночасне замовлення двох та більше шарів, або одного шару у дві лузи не дозволяється. Якщо замовлення виконане, усі шари, які впали разом з тим шаром, що був замовлений, також рахуються. Всі незамовлені шари виставляються на точку піраміди.

7. Арбітраж

Арбітражні функції під час проведення змагань 7-го туру UBA Cup 2017/2018  виконує Суддівська колегія на чолі з Головним суддею – Русланом Кориненком.

8. Призовий фонд

Призовий фонд 7-го туру UBA Cup 2017/2018 складає 100'000 (сто тисяч) гривень і розподіляється наступним чином:

            1 місце            - 25’000 (двадцять п’ять тисяч) гривень

            2 місце            - 15’000 (п’ятнадцять тисяч) гривень

            3-4 місця        - по 10’000 (десять тисяч) гривень

            5-8 місця        - по 5’000 (п’ять тисяч) гривень

            9-16 місця      - по 2’500 (дві тисячі п’ятсот) гривень.

9. Форма одягу і поведінка гравців

Форма одягу гравців, що передбачена діючими Правилами спортивних змагань з більярдного спорту, є обов’язковою під час відкриття туру, проведення ігор, церемонії нагородження і закриття туру, а також заходів, організованих Оргкомітетом для спортсменів і представників ЗМІ (аудіовізуальні зйомки, фотосесії, прес-конференції, інтерв’ю тощо).

Забороняється застосування будь-якої зовнішньої реклами у будь-якому вигляді на спортивній формі, крім реклами найменування країни і спортивного клубу (організації, об’єднання), які представляє спортсмен або спонсорували спортсмена, а також реклами, що виготовлена і надана Оргкомітетом, і яка є обов’язковою для використання кожним гравцем під час заходів, передбачених вище.

Поведінка гравців під час змагань регламентується статтею 19 Положення про Кубок Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018. Вживання гравцями алкоголю, допінгу, будь-яких інших стимуляторів на змаганнях, використання електронних пристроїв зв’язку під час проведення матчу (за винятком перерв у грі) категорично забороняється Положенням та цим Регламентом.

10. Підготовка місць проведення і безпека змагань

Установи-співорганізатори відповідають за підготовку місць проведення змагань і безпеку під час їх проведення у порядку, передбаченому Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”.

 

Цей Регламент є офіційним викликом на змагання 7-го туру.

NameCountryCityClubAgeDrawGroup
1 Jakovljev Andrij UkraineSvitlovodskBC "Lider"29 years266
2 Adamerts Mykyta UkraineKryvyy Rih19 years22
3 Tarasyuk Yuriy UkraineKiev49 years144
4 Menyuk Anatoliy UkraineVinnytsya31 years55
5 Bikmetov Maksim UkraineKiev27 years233
6 Petrash Sergiy UkraineKievBC "Lider"40 years1010
7 Osychnjuk Maksym UkraineKiev20 years77
8 Kovalenko Serghij UkraineKiev34 years88
9 Prokhorenko Vladyslav UkraineKiev23 years99
10 Shymansjkyj Maksym UkraineMykolajiv31 years133
11 Kalyavskiy VItaliy UkraineLviv21 years477
12 Кузьмин Роман UkraineKiev33 years422
13 Osypenko Dmytro UkraineZaporizhzhya27 years122
14 Svitkovskiy Juriy UkraineMykolajiv37 years166
15 Zaychenko Mikola UkraineZhytomyr19 years444
16 Nikiporets Stanislav UkraineChernighiv31 years211
17 Sydorenko Mykola UkraineKharkiv23 years177
18 Olijnyk Ivan UkraineKiev19 years66
19 Ghovtva Danylo UkraineKievBC "Lider"19 years155
20 Shulzhenko Oleksii UkraineVyshneve42 years33
21 Biliy Lubomyr UkraineKievBC "Lider"13 years255
22 Denysov Vladyslav UkraineKropyvnytsʹkyy15 years288
23 Rudenko Oleksij UkraineKiev17 years199
24 Tykhyj Andrij UkraineKropyvnytsʹkyy15 years44
25 Svyst Vitalij UkraineTernopil19 years311
26 Kalashnikov Anton UkraineKharkiv29 years111
27 Kozij Ivan UkraineKramatorsjk31 years3010
28 Rudenko Dmytro UkraineKiev27 years388
29 Bovonenko Rostyslav UkraineKam'yansʹke16 years4010
30 Avdjejev Oleksandr UkraineKam'yansʹke29 years399
31 Dudnichenko Volodimyr UkraineKiev27 years344
32 Klochko Michael UkraineKiev38 years377
33 Klykova Anastasiia UkraineMykolajiv16 years333
34 Mostovyi Artur UkraineDnipro18 years455
35 Kovnatskyi Oleh UkraineKiev42 years366
36 Козачек Костянтин UkraineKiev20 years222
37 Yelenych Vladyslav UkraineMykolajiv15 years11
38 Bezkorovaynyy Vitaliy UkraineVinnytsya31 years299
39 Pokus Yevhen UkraineKharkivBK "Argus"25 years2010
40 Sokalsky Anatoli UkraineChernivtsi15 years188
41 Lotnyk Pavlo UkraineKiev34 years277
42 Dzyuba AndrIy UkraineKam'yansʹke26 years433
43 Hliebov Valeriy UkraineSumy49 years466
44 Kotlyar Anna UkraineKiev22 years244
45 Bordunov Dmytryi UkraineMelіtopol'32 years322
46 Ilchuk Maksym UkraineChernivtsi24 years411
47 Oksenenko Oleksij UkraineSumy20 years355

Final

winner of match #5526 0 (7) 0 winner of match #5527

1/2 final

winner of match #5522 0 (5) 0 winner of match #5523
winner of match #5524 0 (5) 0 winner of match #5525

1/4 final

winner of match #5514 0 (5) 0 winner of match #5515
winner of match #5516 0 (5) 0 winner of match #5517
winner of match #5518 0 (5) 0 winner of match #5519
winner of match #5520 0 (5) 0 winner of match #5521

1/8 final

Shulzhenko Oleksii 0 (5) 0 winner of match #5499
winner of match #5500 0 (5) 0 winner of match #5501
Sydorenko Mykola 0 (5) 0 winner of match #5503
winner of match #5504 0 (5) 0 Ghovtva Danylo
Tykhyj Andrij 0 (5) 0 winner of match #5507
winner of match #5508 0 (5) 0 winner of match #5509
winner of match #5510 0 (5) 0 winner of match #5511
winner of match #5512 0 (5) 0 Olijnyk Ivan

1/16 final

Shulzhenko Oleksii - W/O
Rudenko Oleksij 0 (5) 0 Biliy Lubomyr h2h
Petrash Sergiy 0 (5) 0 Menyuk Anatoliy h2h
Prokhorenko Vladyslav 0 (5) 0 Adamerts Mykyta h2h
Sydorenko Mykola - W/O
Zaychenko Mikola 0 (5) 0 Osychnjuk Maksym h2h
Shymansjkyj Maksym 0 (5) 0 Kalashnikov Anton h2h
Ghovtva Danylo - W/O
Tykhyj Andrij - W/O
Svitkovskiy Juriy 0 (5) 0 Denysov Vladyslav h2h
Kalyavskiy VItaliy 0 (5) 0 Bikmetov Maksim h2h
Kovalenko Serghij 0 (5) 0 Pokus Yevhen h2h
Nikiporets Stanislav 0 (5) 0 Svyst Vitalij h2h
Osypenko Dmytro 0 (5) 0 Tarasyuk Yuriy h2h
Кузьмин Роман 0 (5) 0 Kozij Ivan h2h
Olijnyk Ivan - W/O

Group 1

Yelenych Vladyslav 2 (4) 4 Kalashnikov Anton h2h
Yelenych Vladyslav 1 (4) 4 Nikiporets Stanislav h2h
Yelenych Vladyslav 3 (4) 4 Svyst Vitalij h2h
Yelenych Vladyslav 4 (4) 0 Ilchuk Maksym h2h
Kalashnikov Anton 1 (4) 4 Nikiporets Stanislav h2h
Kalashnikov Anton 2 (4) 4 Svyst Vitalij h2h
Kalashnikov Anton 4 (4) 1 Ilchuk Maksym h2h
Nikiporets Stanislav 4 (4) 2 Svyst Vitalij h2h
Nikiporets Stanislav 3 (4) 4 Ilchuk Maksym h2h
Svyst Vitalij 1 (4) 4 Ilchuk Maksym h2h

Group 2

Adamerts Mykyta 3 (4) 4 Osypenko Dmytro h2h
Adamerts Mykyta 4 (4) 2 Козачек Костянтин h2h
Adamerts Mykyta 4 (4) 3 Bordunov Dmytryi h2h
Adamerts Mykyta 2 (4) 4 Кузьмин Роман h2h
Osypenko Dmytro 4 (4) 2 Козачек Костянтин h2h
Osypenko Dmytro 4 (4) 2 Bordunov Dmytryi h2h
Osypenko Dmytro 3 (4) 4 Кузьмин Роман h2h
Козачек Костянтин 1 (4) 4 Bordunov Dmytryi h2h
Козачек Костянтин 4 (4) 2 Кузьмин Роман h2h
Bordunov Dmytryi 3 (4) 4 Кузьмин Роман h2h

Group 3

Shulzhenko Oleksii 4 (4) 2 Shymansjkyj Maksym h2h
Shulzhenko Oleksii 4 (4) 3 Bikmetov Maksim h2h
Shulzhenko Oleksii 4 (4) 0 Klykova Anastasiia h2h
Shulzhenko Oleksii 4 (4) 1 Dzyuba AndrIy h2h
Shymansjkyj Maksym 4 (4) 3 Bikmetov Maksim h2h
Shymansjkyj Maksym 4 (4) 1 Klykova Anastasiia h2h
Shymansjkyj Maksym 4 (4) 0 Dzyuba AndrIy h2h
Bikmetov Maksim 4 (4) 1 Klykova Anastasiia h2h
Bikmetov Maksim 4 (4) 0 Dzyuba AndrIy h2h
Klykova Anastasiia 1 (4) 4 Dzyuba AndrIy h2h

Group 4

Tykhyj Andrij 4 (4) 2 Tarasyuk Yuriy h2h
Tykhyj Andrij 4 (4) 2 Kotlyar Anna h2h
Tykhyj Andrij 4 (4) 0 Dudnichenko Volodimyr h2h
Tykhyj Andrij 4 (4) 3 Zaychenko Mikola h2h
Tarasyuk Yuriy 4 (4) 2 Kotlyar Anna h2h
Tarasyuk Yuriy 4 (4) 0 Dudnichenko Volodimyr h2h
Tarasyuk Yuriy 3 (4) 4 Zaychenko Mikola h2h
Kotlyar Anna 4 (4) 0 Dudnichenko Volodimyr h2h
Kotlyar Anna 2 (4) 4 Zaychenko Mikola h2h
Dudnichenko Volodimyr 0 (4) 4 Zaychenko Mikola h2h

Group 5

Menyuk Anatoliy 2 (4) 4 Ghovtva Danylo h2h
Menyuk Anatoliy 4 (4) 3 Biliy Lubomyr h2h
Menyuk Anatoliy 3 (4) 4 Oksenenko Oleksij h2h
Menyuk Anatoliy 4 (4) 0 Mostovyi Artur h2h
Ghovtva Danylo 4 (4) 2 Biliy Lubomyr h2h
Ghovtva Danylo 4 (4) 0 Oksenenko Oleksij h2h
Ghovtva Danylo 4 (4) 3 Mostovyi Artur h2h
Biliy Lubomyr 4 (4) 0 Oksenenko Oleksij h2h
Biliy Lubomyr 4 (4) 2 Mostovyi Artur h2h
Oksenenko Oleksij 4 (4) 0 Mostovyi Artur h2h

Group 6

Olijnyk Ivan 4 (4) 3 Svitkovskiy Juriy h2h
Olijnyk Ivan 4 (4) 1 Jakovljev Andrij h2h
Olijnyk Ivan 4 (4) 1 Kovnatskyi Oleh h2h
Olijnyk Ivan 4 (4) 1 Hliebov Valeriy h2h
Svitkovskiy Juriy 4 (4) 2 Jakovljev Andrij h2h
Svitkovskiy Juriy 4 (4) 2 Kovnatskyi Oleh h2h
Svitkovskiy Juriy 4 (4) 3 Hliebov Valeriy h2h
Jakovljev Andrij 2 (4) 4 Kovnatskyi Oleh h2h
Jakovljev Andrij 4 (4) 1 Hliebov Valeriy h2h
Kovnatskyi Oleh 2 (4) 4 Hliebov Valeriy h2h

Group 7

Osychnjuk Maksym 0 (4) 4 Sydorenko Mykola h2h
Osychnjuk Maksym 4 (4) 0 Lotnyk Pavlo h2h
Osychnjuk Maksym 4 (4) 0 Klochko Michael h2h
Osychnjuk Maksym 4 (4) 2 Kalyavskiy VItaliy h2h
Sydorenko Mykola 4 (4) 0 Lotnyk Pavlo h2h
Sydorenko Mykola 4 (4) 0 Klochko Michael h2h
Sydorenko Mykola 3 (4) 4 Kalyavskiy VItaliy h2h
Lotnyk Pavlo 4 (4) 1 Klochko Michael h2h
Lotnyk Pavlo 0 (4) 4 Kalyavskiy VItaliy h2h
Klochko Michael 0 (4) 4 Kalyavskiy VItaliy h2h

Group 8

Kovalenko Serghij 4 (4) 2 Sokalsky Anatoli h2h
Kovalenko Serghij 4 (4) 0 Denysov Vladyslav h2h
Kovalenko Serghij 4 (4) 1 Rudenko Dmytro h2h
Sokalsky Anatoli 1 (4) 4 Denysov Vladyslav h2h
Sokalsky Anatoli 4 (4) 0 Rudenko Dmytro h2h
Denysov Vladyslav 4 (4) 2 Rudenko Dmytro h2h

Group 9

Prokhorenko Vladyslav 4 (4) 3 Rudenko Oleksij h2h
Prokhorenko Vladyslav 4 (4) 0 Bezkorovaynyy Vitaliy h2h
Prokhorenko Vladyslav 4 (4) 3 Avdjejev Oleksandr h2h
Rudenko Oleksij 4 (4) 2 Bezkorovaynyy Vitaliy h2h
Rudenko Oleksij 4 (4) 1 Avdjejev Oleksandr h2h
Bezkorovaynyy Vitaliy 4 (4) 1 Avdjejev Oleksandr h2h

Group 10

Petrash Sergiy 4 (4) 3 Pokus Yevhen h2h
Petrash Sergiy 4 (4) 3 Kozij Ivan h2h
Petrash Sergiy 4 (4) 0 Bovonenko Rostyslav h2h
Pokus Yevhen 1 (4) 4 Kozij Ivan h2h
Pokus Yevhen 4 (4) 1 Bovonenko Rostyslav h2h
Kozij Ivan 4 (4) 3 Bovonenko Rostyslav h2h

Draw

Shulzhenko O.
W/O
#5498
1
32
Rudenko O. 0
Biliy L. 0
#5499
16
17
Petrash S. 0
Menyuk A. 0
#5500
9
24
Prokhorenko V. 0
Adamerts M. 0
#5501
8
25
Sydorenko M.
W/O
#5502
5
28
Zaychenko M. 0
Osychnjuk M. 0
#5503
12
21
Shymansjkyj M. 0
Kalashnikov A. 0
#5504
13
20
Ghovtva D.
W/O
#5505
4
29
Tykhyj A.
W/O
#5506
3
30
Svitkovskiy J. 0
Denysov V. 0
#5507
14
19
Kalyavskiy V. 0
Bikmetov M. 0
#5508
11
22
Kovalenko S. 0
Pokus Y. 0
#5509
6
27
Nikiporets S. 0
Svyst V. 0
#5510
7
26
Osypenko D. 0
Tarasyuk Y. 0
#5511
10
23
Кузьмин Р. 0
Kozij I. 0
#5512
15
18
Olijnyk I.
W/O
#5513
2
31
Shulzhenko O.
?
#5514
?
?
#5515
Sydorenko M.
?
#5516
?
Ghovtva D.
#5517
Tykhyj A.
?
#5518
?
?
#5519
?
?
#5520
?
Olijnyk I.
#5521
?
?
#5522
?
?
#5523
?
?
#5524
?
?
#5525
?
?
#5526
?
?
#5527
?
?
#5528

Group results

PlayerPlace in group+f/m+f/f
1 Shulzhenko Oleksii (3) 140.73
2 Olijnyk Ivan (6) 140.73
3 Tykhyj Andrij (4) 140.7
4 Ghovtva Danylo (15) 140.7
5 Sydorenko Mykola (17) 13.750.79
6 Kovalenko Serghij (8) 140.8
7 Nikiporets Stanislav (21) 13.750.65
8 Prokhorenko Vladyslav (9) 140.67
9 Petrash Sergiy (10) 140.67
10 Osypenko Dmytro (12) 13.750.58
11 Kalyavskiy VItaliy (47) 23.50.67
12 Zaychenko Mikola (44) 23.750.63
13 Shymansjkyj Maksym (13) 23.50.64
14 Svitkovskiy Juriy (16) 23.750.58
15 Кузьмин Роман (42) 23.50.54
16 Rudenko Oleksij (19) 23.670.61
17 Biliy Lubomyr (25) 23.250.57
18 Kozij Ivan (30) 23.670.58
19 Denysov Vladyslav (28) 22.670.53
20 Kalashnikov Anton (11) 22.750.5
21 Osychnjuk Maksym (7) 330.67
22 Bikmetov Maksim (23) 33.50.61
23 Tarasyuk Yuriy (14) 33.250.57
24 Menyuk Anatoliy (5) 33.250.54
25 Adamerts Mykyta (2) 33.250.5
26 Svyst Vitalij (31) 32.750.46
27 Pokus Yevhen (20) 32.670.47
28 Sokalsky Anatoli (18) 32.330.47
29 Bezkorovaynyy Vitaliy (29) 320.4
30 Jakovljev Andrij (26) 32.250.41
31 Ilchuk Maksym (41) 42.250.43
32 Oksenenko Oleksij (35) 420.42
33 Bordunov Dmytryi (32) 430.48
34 Kotlyar Anna (24) 42.50.45
35 Hliebov Valeriy (46) 42.250.39
36 Dzyuba AndrIy (43) 41.250.28
37 Lotnyk Pavlo (27) 410.24
38 Avdjejev Oleksandr (39) 41.670.29
39 Bovonenko Rostyslav (40) 41.330.25
40 Rudenko Dmytro (38) 410.2
41 Yelenych Vladyslav (1) 52.50.45
42 Козачек Костянтин (22) 52.250.39
43 Kovnatskyi Oleh (36) 52.250.39
44 Mostovyi Artur (45) 51.250.24
45 Klykova Anastasiia (33) 50.750.16
46 Klochko Michael (37) 50.250.06
47 Dudnichenko Volodimyr (34) 500

Group 1

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Nikiporets Stanislav (21) -4 : 14 : 23 : 44 : 14312158756
2 Kalashnikov Anton (11) 1 : 4-2 : 44 : 14 : 24220111100
3 Svyst Vitalij (31) 2 : 44 : 2-1 : 44 : 342201113-2-16
4 Ilchuk Maksym (41) 4 : 31 : 44 : 1-0 : 44220912-3-24
5 Yelenych Vladyslav (1) 1 : 42 : 43 : 44 : 0-413-21012-2-16

Group 2

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Osypenko Dmytro (12) -3 : 44 : 34 : 24 : 243121511432
2 Кузьмин Роман (42) 4 : 3-4 : 24 : 32 : 443121412216
3 Adamerts Mykyta (2) 3 : 42 : 4-4 : 34 : 24220131300
4 Bordunov Dmytryi (32) 2 : 43 : 43 : 4-4 : 1413-21213-1-8
5 Козачек Костянтин (22) 2 : 44 : 22 : 41 : 4-413-2914-5-40

Group 3

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Shulzhenko Oleksii (3) -4 : 24 : 34 : 14 : 044041661080
2 Shymansjkyj Maksym (13) 2 : 4-4 : 34 : 04 : 14312148648
3 Bikmetov Maksim (23) 3 : 43 : 4-4 : 04 : 14220149540
4 Dzyuba AndrIy (43) 1 : 40 : 40 : 4-4 : 1413-2513-8-64
5 Klykova Anastasiia (33) 0 : 41 : 41 : 41 : 4-404-4316-13-104

Group 4

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Tykhyj Andrij (4) -4 : 34 : 24 : 24 : 04404167972
2 Zaychenko Mikola (44) 3 : 4-4 : 34 : 24 : 04312159648
3 Tarasyuk Yuriy (14) 2 : 43 : 4-4 : 24 : 042201310324
4 Kotlyar Anna (24) 2 : 42 : 42 : 4-4 : 0413-21012-2-16
5 Dudnichenko Volodimyr (34) 0 : 40 : 40 : 40 : 4-404-4016-16-128

Group 5

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Ghovtva Danylo (15) -4 : 24 : 24 : 04 : 34404167972
2 Biliy Lubomyr (25) 2 : 4-3 : 44 : 04 : 242201310324
3 Menyuk Anatoliy (5) 2 : 44 : 3-3 : 44 : 042201311216
4 Oksenenko Oleksij (35) 0 : 40 : 44 : 3-4 : 04220811-3-24
5 Mostovyi Artur (45) 3 : 42 : 40 : 40 : 4-404-4516-11-88

Group 6

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Olijnyk Ivan (6) -4 : 34 : 14 : 14 : 144041661080
2 Svitkovskiy Juriy (16) 3 : 4-4 : 24 : 34 : 243121511432
3 Jakovljev Andrij (26) 1 : 42 : 4-4 : 12 : 4413-2913-4-32
4 Hliebov Valeriy (46) 1 : 43 : 41 : 4-4 : 2413-2914-5-40
5 Kovnatskyi Oleh (36) 1 : 42 : 44 : 22 : 4-413-2914-5-40

Group 7

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Sydorenko Mykola (17) -3 : 44 : 04 : 04 : 043121541188
2 Kalyavskiy VItaliy (47) 4 : 3-2 : 44 : 04 : 04312147756
3 Osychnjuk Maksym (7) 0 : 44 : 2-4 : 04 : 04312126648
4 Lotnyk Pavlo (27) 0 : 40 : 40 : 4-4 : 1413-2413-9-72
5 Klochko Michael (37) 0 : 40 : 40 : 41 : 4-404-4116-15-120

Group 8

Player 1234 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Kovalenko Serghij (8) -4 : 04 : 24 : 13303123972
2 Denysov Vladyslav (28) 0 : 4-4 : 14 : 232118718
3 Sokalsky Anatoli (18) 2 : 41 : 4-4 : 0312-178-1-8
4 Rudenko Dmytro (38) 1 : 42 : 40 : 4-303-3312-9-72

Group 9

Player 1234 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Prokhorenko Vladyslav (9) -4 : 34 : 04 : 33303126648
2 Rudenko Oleksij (19) 3 : 4-4 : 24 : 13211117432
3 Bezkorovaynyy Vitaliy (29) 0 : 42 : 4-4 : 1312-169-3-24
4 Avdjejev Oleksandr (39) 3 : 41 : 41 : 4-303-3512-7-56

Group 10

Player 1234 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Petrash Sergiy (10) -4 : 34 : 34 : 03303126648
2 Kozij Ivan (30) 3 : 4-4 : 14 : 33211118324
3 Pokus Yevhen (20) 3 : 41 : 4-4 : 1312-189-1-8
4 Bovonenko Rostyslav (40) 0 : 43 : 41 : 4-303-3412-8-64

frames not found