+380665675857 •

tournaments

2 round Ukrainian Billiards Association Cup "UBA Cup" 2017/2018
2017-10-14-2017-10-18, BC "Lider", Україна, Київ, Скляренко 5

Р Е Г Л А М Е Н Т

2-го туру Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018

Преамбула

Цей Регламент деталізує порядок проведення 2-го туру Кубка Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018 (далі – 2-й тур UBA Cup 2017/2018) і становить невід'ємну частину Положення про Кубок Української більярдної асоціації “UBA Cup” 2017/2018 (далі – Положення) та застосовується разом із зазначеним Положенням як єдиний документ. 

2-й тур UBA Cup 2017/2018 є рейтинговим. Він проводиться з московської піраміди в якості одного з восьми попередніх, кваліфікаційних змагань для визначення найкращих 32 гравців з рейтингу, що візьмуть участь у фінальному турі в травні 2018 року.

2-й тур UBA Cup 2017/2018  є відкритим змаганням в одиночному розряді серед чоловіків, жінок та юнацтва, який проводиться під егідою громадської спілки “Українська більярдна асоціація”.

1. Строки и місце проведення

2-й тур UBA Cup 2017/2018 проводиться з 14 по 18 жовтня 2017 року в Києві в:

БК “ЛІДЕР”              – вул. Семена Скляренка, буд. 5, 3-й поверх; БК “ПЛАТОН”       – вул. Кудряшова, буд. 20А, 2-й поверх. 

2. Попередня заявка на участь і реєстрація спортсменів

Попередню заявку на участь спортсмена у 2-му турі UBA Cup 2017/2018 можуть подавати спортсмени без обмежень щодо спортивних класів, належності до організацій спортивного спрямування, полу, віку, громадянства (в тому числі особи без громадянства), яким не заборонений компетентними органами держави в'їзд на територію України.

Попередня заявка здійснюється лише за офіційною формою, що є додатком до

Положення, яка надсилається одночасно на електронні пошти Оргкомітету (platonsvbk@gmail.com) та Суддівської колегії (ukrkorall@gmail.com) до 12 жовтня 2017 року.

Реєстрація спортсменів проводиться Суддівською колегією 13 жовтня 2017 року з 10-00 до 18-00 (за адресою: БК “ЛІДЕР”, вул. Семена Скляренка, буд. 5, 3-й поверх). 

Для реєстрації та допуску спортсмена до змагань туру надаються: 

оригінал заявки за офіційною формою, що завірена підписом спортсмена (його законного представника для неповнолітніх), та/або підписом керівника і печаткою установи

(організації), яка направила спортсмена; паспорт (свідоцтво про народження для неповнолітніх) та фотокопії цих

документів*, (спортсмен без дійсного паспорту не допускається до участі в турі); довідка лікаря;

страховий поліс та його фотокопія*; класифікаційна книжка (за наявності спортивного класу) та її фотокопія*; фотокопія документу, що підтверджує перерахування вступного внеску.

* Після реєстрації оригінали зазначених документів повертаються їх володільцю.

3. Вступний внесок

Вступний внесок спрямовується на карточку № 5218572212409333 у ПриватБанку одночасно з подачею заявки.

Вступний внесок для одного спортсмена складає 600 (шістсот) гривень, за виключенням осіб пенсійного віку (чоловіки – від 60 років і вище, жінки – від 55), а також неповнолітніх (яким на початок туру не виповнилося 16 років), для яких вступний внесок складає 300 (триста) гривень з кожної особи. 

4. Сіяння гравців

Сіяння зареєстрованих та допущених до змагань гравців у 2-му турі UBA Cup

2017/2018 здійснюватиметься Суддівською колегією 13 жовтня з 18-00 до 20-00 за результатами рейтингу 1-го туру UBA Cup 2017/2018.

Розклад ігор буде опублікований 13 жовтня 2017 р. після 20-00 на сайтах Billiard NEWS та Української більярдної асоціації.

5. Порядок проведення і розклад змагань

 1-й тур UBA Cup 2017/2018 триватиме протягом п'яти днів, починаючи з суботи, 14 жовтня, і завершуючи середою, 18 жовтня 2017 року.

14-15 жовтня (субота-неділя) проводитиметься “кваліфікація” в групах з 4-5 осіб, де кожний гравець грає з усіма іншими гравцями з групи за розкладом (круговий формат). До наступного формату – гра на вибуття або плей-оф – виходять перших три гравця (перших два гравця – з груп, де змагаються по 4 спортсмени).

Гра на вибуття розпочинається з понеділка, 16 жовтня. Грається по два кола на день (виключення: у випадку великої кількості гравців і виходу до плей-оф більше 64 спортсменів, у понеділок можуть гратися три кола – з 1/64 по 1/16 фіналу). У вівторок, 17 жовтня, тривають матчі 1/8 і 1/4 фіналу. У середу, 13 вересня, – півфінали і фінал. Таким чином: 14 жовтня

11-00 -

відкриття 2-го туру, БК “ЛІДЕР”

11-30 -

15 жовтня

початок ігор

10-00 -

16 жовтня

початок ігор, БК “ЛІДЕР”

11:00 – 1/64 фіналу (у випадку участі в змаганнях 110 гравців і більше), БК “ЛІДЕР”

15:00 – 1/32 фіналу

19:00 – 1/16 фіналу

17 жовтня

11:00 – 1/8 фіналу, БК “ЛІДЕР”

15:00 – 1/4 фіналу

18 жовтня

10:00 – 1/2 фіналу, БК “Платон”

14:00 – фінал, закриття 2-го туру (нагородження переможців).

Тривалість одного матчу:

групові змагання      – до 3 перемог; плей-оф                      – до 5 перемог;

фінал                          – до 7 перемог (у дві сесії з перервою на одну годину).

6. Правила

1-ий тур UBA Cup 2017/2018 відбудеться з московської піраміди за Офіційними міжнародними правилами з комбінованої піраміди, що набули чинності з 01.01.2017 р., з наступними змінами:

  1. після зіграного “свояка” шар зі столу знімає суперник гравця;
  2. у випадку штрафу порушник знімає шар зі своєї полиці та виставляє його на передню відмітку (якщо під час штрафу у порушника не має зіграних шарів, виставляється перший же зіграний ним шар у цій партії).

7. Арбітраж

Арбітражні функції під час проведення змагань 2-го туру UBA Cup 2017/2018  виконує Суддівська колегія на чолі з Головним суддею – Русланом Кориненком.

8. Призовий фонд

Призовий фонд 1-го туру UBA Cup 2017/2018 складає 100'000 (сто тисяч) гривень і розподіляється наступним чином:

            1 місце

- 25'000 (двадцять п'ять тисяч) гривень

            2 місце

- 15'000 (п'ятнадцять тисяч) гривень

            3-4 місця

- по 10'000 (десять тисяч) гривень

            5-8 місця

- по 5'000 (п'ять тисяч) гривень

            9-16 місця

- по 2'500 (дві тисячі п'ятсот) гривень.

9. Форма одягу гравців

Форма одягу гравців, що передбачена діючими Правилами спортивних змагань з більярдного спорту, є обов'язковою під час відкриття туру, проведення ігор, церемонії нагородження і закриття туру, заходів, організованих Оргкомітетом для спортсменів і представників ЗМІ (аудіовізуальні зйомки, фотосесії, прес-конференції, інтерв'ю тощо).

Забороняється застосування будь-якої зовнішньої реклами у будь-якому вигляді на спортивній формі, крім реклами найменування країни і спортивного клубу (організації, об'єднання), які представляє спортсмен або спонсорували спортсмена, а також реклами, що виготовлена і надана Оргкомітетом, і яка є обов'язковою для використання кожним гравцем під час заходів, передбачених вище.

10. Підготовка місць проведення і безпека змагань

Установи-співорганізатори відповідають за підготовку місць проведення змагань і безпеку під час їх проведення у порядку, передбаченому Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурновидовищних заходів”.

 

Цей Регламент є офіційним викликом на змагання цього туру.

 

Final

Pivchenko Artur 7 (7) 0 Volyk Vladyslav h2h

1/2 final

Homeniuk Mykyta 1 (5) 5 Pivchenko Artur h2h
Volyk Vladyslav 5 (5) 3 Perkun Volodymyr h2h

1/4 final

Homeniuk Mykyta 5 (5) 3 Radionov Pavlo h2h
Pivchenko Artur 5 (5) 3 Klestov Andrij h2h
Matvijchuk Artem 0 (5) 5 Volyk Vladyslav h2h
Pokus Yevhen 0 (5) 5 Perkun Volodymyr h2h

1/8 final

Homeniuk Mykyta 5 (5) 1 Rodionov Andrij h2h
Radionov Pavlo 5 (5) 3 Ghalushko Olegh h2h
Pivchenko Artur 5 (5) 1 Korjaghin Vadym h2h
Olijnyk Ivan 1 (5) 5 Klestov Andrij h2h
Matvijchuk Artem 5 (5) 1 Menyuk Anatoliy h2h
Rudenko Oleksij 1 (5) 5 Volyk Vladyslav h2h
Lytovchenko Ighor 1 (5) 5 Pokus Yevhen h2h
Osychnjuk Maksym 2 (5) 5 Perkun Volodymyr h2h

1/16 final

Homeniuk Mykyta 5 (5) 1 Poliakov Artur h2h
Rodionov Andrij 5 (5) 3 Istomin Oleksandr h2h
Radionov Pavlo 5 (5) 0 Shymansjkyj Maksym h2h
Ghalushko Olegh 5 (5) 3 Tymchiy Stanislav h2h
Pivchenko Artur 5 (5) 0 Yelenych Vladyslav h2h
Korjaghin Vadym 5 (5) 1 Tykhyj Andrij h2h
Smirnov Yurii 3 (5) 5 Olijnyk Ivan h2h
Skliarov Vladlen 2 (5) 5 Klestov Andrij h2h
Matvijchuk Artem 5 (5) 2 Isajev Maksym h2h
Menyuk Anatoliy 5 (5) 3 Prokhorenko Vladyslav h2h
Istomin Vladislav 2 (5) 5 Rudenko Oleksij h2h
Volyk Vladyslav 5 (5) 0 Rybalko Boghdan h2h
Lytovchenko Ighor 5 (5) 4 Pasjko Ivan h2h
Avdjejev Oleksandr 1 (5) 5 Pokus Yevhen h2h
Sydorenko Mykola 3 (5) 5 Osychnjuk Maksym h2h
Holiev Serhii 3 (5) 5 Perkun Volodymyr h2h

1/32 final

Homeniuk Mykyta - W/O
Dubenko Ighor 3 (5) 5 Poliakov Artur h2h
Rodionov Andrij 5 (5) 1 Ghovtva Danylo h2h
Istomin Oleksandr 5 (5) 2 Prytuliuk Zoryana h2h
Radionov Pavlo 5 (5) 3 Tarasyuk Yuriy h2h
Shymansjkyj Maksym 5 (5) 2 Shughalej Boghdan h2h
Ghalushko Olegh 5 (5) 3 Sokalsky Anatoli h2h
Tymchiy Stanislav 5 (5) 1 Evteev Illia h2h
Pivchenko Artur 5 (5) 0 W/O
Yelenych Vladyslav 5 (5) 4 Kotlyar Anna h2h
Kalashnikov Anton 0 (5) 5 Korjaghin Vadym h2h
Tykhyj Andrij 5 (5) 3 Bikmetov Maksim h2h
Smirnov Yurii 5 (5) 1 Fukanchyk Taras h2h
Olijnyk Ivan 5 (5) 2 Bovonenko Rostyslav h2h
Skliarov Vladlen 5 (5) 0 Parintsev Anton h2h
Klestov Andrij 5 (5) 0 W/O
Matvijchuk Artem 5 (5) 0 W/O
Isajev Maksym 5 (5) 4 Adamerts Mykyta h2h
Kolenko Maxim 4 (5) 5 Menyuk Anatoliy h2h
Prokhorenko Vladyslav 5 (5) 0 Березовський Артур h2h
Bedevka Oleksandr 3 (5) 5 Istomin Vladislav h2h
Rudenko Oleksij 5 (5) 4 Danylenko Anatolij h2h
Maiboroda Vadym 2 (5) 5 Volyk Vladyslav h2h
Rybalko Boghdan 5 (5) 3 Tkach Valerij h2h
Lytovchenko Ighor 5 (5) 0 Шиманський Анатолій h2h
Pasjko Ivan 5 (5) 3 Козачек Костянтин h2h
Avdjejev Oleksandr 5 (5) 1 Voloshko Roman h2h
Svitkovskiy Juriy 4 (5) 5 Pokus Yevhen h2h
Petrash Sergiy 2 (5) 5 Sydorenko Mykola h2h
Nikitenko Oleksandr 4 (5) 5 Osychnjuk Maksym h2h
Kovalenko Serghij 1 (5) 5 Holiev Serhii h2h
Perkun Volodymyr 5 (5) 0 W/O

Group 1

Pivchenko Artur 4 (4) 0 Denysov Vladyslav h2h
Pivchenko Artur 4 (4) 3 Osychnjuk Maksym h2h
Pivchenko Artur 4 (4) 1 Poliakov Artur h2h
Pivchenko Artur 4 (4) 0 Kolomiyetsʹ Serhiy h2h
Denysov Vladyslav 0 (4) 4 Osychnjuk Maksym h2h
Denysov Vladyslav 1 (4) 4 Poliakov Artur h2h
Denysov Vladyslav 3 (4) 4 Kolomiyetsʹ Serhiy h2h
Osychnjuk Maksym 2 (4) 4 Poliakov Artur h2h
Osychnjuk Maksym 4 (4) 1 Kolomiyetsʹ Serhiy h2h
Poliakov Artur 4 (4) 1 Kolomiyetsʹ Serhiy h2h

Group 2

Rybalko Boghdan 4 (4) 1 Kotlyar Anna h2h
Rybalko Boghdan 4 (4) 1 Makhnenko Vítalíy h2h
Rybalko Boghdan 4 (4) 1 Pokus Yevhen h2h
Rybalko Boghdan 4 (4) 1 Piniaikinn Stanislav h2h
Kotlyar Anna 4 (4) 1 Makhnenko Vítalíy h2h
Kotlyar Anna 4 (4) 2 Pokus Yevhen h2h
Kotlyar Anna 4 (4) 2 Piniaikinn Stanislav h2h
Makhnenko Vítalíy 3 (4) 4 Pokus Yevhen h2h
Makhnenko Vítalíy 4 (4) 1 Piniaikinn Stanislav h2h
Pokus Yevhen 4 (4) 1 Piniaikinn Stanislav h2h

Group 3

Tymchiy Stanislav 4 (4) 1 Rudenko Dmytro h2h
Tymchiy Stanislav 4 (4) 1 Tkach Valerij h2h
Tymchiy Stanislav 4 (4) 1 Holiev Serhii h2h
Tymchiy Stanislav 4 (4) 2 Bezkorovaynyy Vitaliy h2h
Rudenko Dmytro 4 (4) 3 Tkach Valerij h2h
Rudenko Dmytro 2 (4) 4 Holiev Serhii h2h
Rudenko Dmytro 1 (4) 4 Bezkorovaynyy Vitaliy h2h
Tkach Valerij 0 (4) 4 Holiev Serhii h2h
Tkach Valerij 4 (4) 0 Bezkorovaynyy Vitaliy h2h
Holiev Serhii 4 (4) 2 Bezkorovaynyy Vitaliy h2h

Group 4

Березовський Артур 4 (4) 1 Korol' Oleksandr h2h
Березовський Артур 3 (4) 4 Adamerts Mykyta h2h
Березовський Артур 4 (4) 2 Levoshych Ihor h2h
Березовський Артур 1 (4) 4 Istomin Oleksandr h2h
Korol' Oleksandr 2 (4) 4 Adamerts Mykyta h2h
Korol' Oleksandr 4 (4) 3 Levoshych Ihor h2h
Korol' Oleksandr 0 (4) 4 Istomin Oleksandr h2h
Adamerts Mykyta 3 (4) 4 Levoshych Ihor h2h
Adamerts Mykyta 4 (4) 2 Istomin Oleksandr h2h
Levoshych Ihor 2 (4) 4 Istomin Oleksandr h2h

Group 5

Rodionov Andrij 4 (4) 2 Shymansjkyj Maksym h2h
Rodionov Andrij 4 (4) 0 Novikov Oleksandr h2h
Rodionov Andrij 2 (4) 4 Voloshko Roman h2h
Rodionov Andrij 4 (4) 1 Ivanova Viktoriia h2h
Shymansjkyj Maksym 4 (4) 0 Novikov Oleksandr h2h
Shymansjkyj Maksym 4 (4) 3 Voloshko Roman h2h
Shymansjkyj Maksym 4 (4) 0 Ivanova Viktoriia h2h
Novikov Oleksandr 3 (4) 4 Voloshko Roman h2h
Novikov Oleksandr 0 (4) 4 Ivanova Viktoriia h2h
Voloshko Roman 4 (4) 1 Ivanova Viktoriia h2h

Group 6

Sydorenko Mykola 4 (4) 2 Hrankin Yaroslav h2h
Sydorenko Mykola 3 (4) 4 Kucher Mykhajlo h2h
Sydorenko Mykola 4 (4) 1 Kolenko Maxim h2h
Sydorenko Mykola 1 (4) 4 Parintsev Anton h2h
Hrankin Yaroslav 4 (4) 3 Kucher Mykhajlo h2h
Hrankin Yaroslav 0 (4) 4 Kolenko Maxim h2h
Hrankin Yaroslav 3 (4) 4 Parintsev Anton h2h
Kucher Mykhajlo 1 (4) 4 Kolenko Maxim h2h
Kucher Mykhajlo 2 (4) 4 Parintsev Anton h2h
Kolenko Maxim 4 (4) 2 Parintsev Anton h2h

Group 7

Tykhyj Andrij 4 (4) 2 Bovonenko Rostyslav h2h
Tykhyj Andrij 4 (4) 1 Harkusha Serghii h2h
Tykhyj Andrij 4 (4) 3 Skliarov Vladlen h2h
Tykhyj Andrij 4 (4) 0 Havryliuk Andrii h2h
Bovonenko Rostyslav 4 (4) 0 Harkusha Serghii h2h
Bovonenko Rostyslav 3 (4) 4 Skliarov Vladlen h2h
Bovonenko Rostyslav 4 (4) 0 Havryliuk Andrii h2h
Harkusha Serghii 3 (4) 4 Skliarov Vladlen h2h
Harkusha Serghii 4 (4) 1 Havryliuk Andrii h2h
Skliarov Vladlen 4 (4) 0 Havryliuk Andrii h2h

Group 8

Korjaghin Vadym 4 (4) 0 Сивохін Микола h2h
Korjaghin Vadym 3 (4) 4 Petrash Sergiy h2h
Korjaghin Vadym 3 (4) 4 Yelenych Vladyslav h2h
Korjaghin Vadym 4 (4) 0 Kovalenko Oleksandr h2h
Сивохін Микола 1 (4) 4 Petrash Sergiy h2h
Сивохін Микола 4 (4) 3 Yelenych Vladyslav h2h
Сивохін Микола 4 (4) 0 Kovalenko Oleksandr h2h
Petrash Sergiy 3 (4) 4 Yelenych Vladyslav h2h
Petrash Sergiy 4 (4) 0 Kovalenko Oleksandr h2h
Yelenych Vladyslav 4 (4) 0 Kovalenko Oleksandr h2h

Group 9

Matvijchuk Artem 4 (4) 0 Fukanchyk Taras h2h
Matvijchuk Artem 4 (4) 2 Dubenko Ighor h2h
Matvijchuk Artem 4 (4) 0 Vaskovskyy Oleg h2h
Matvijchuk Artem 4 (4) 1 Svyst Vitalij h2h
Fukanchyk Taras 3 (4) 4 Dubenko Ighor h2h
Fukanchyk Taras 4 (4) 0 Vaskovskyy Oleg h2h
Fukanchyk Taras 4 (4) 3 Svyst Vitalij h2h
Dubenko Ighor 4 (4) 0 Vaskovskyy Oleg h2h
Dubenko Ighor 4 (4) 2 Svyst Vitalij h2h
Vaskovskyy Oleg 0 (4) 4 Svyst Vitalij h2h

Group 10

Klestov Andrij 4 (4) 3 Kalashnikov Anton h2h
Klestov Andrij 4 (4) 1 Evteev Illia h2h
Klestov Andrij 4 (4) 0 Zhuravelj Oleksandr h2h
Klestov Andrij 4 (4) 0 Hudenko Mykola h2h
Kalashnikov Anton 4 (4) 0 Evteev Illia h2h
Kalashnikov Anton 4 (4) 0 Zhuravelj Oleksandr h2h
Kalashnikov Anton 4 (4) 1 Hudenko Mykola h2h
Evteev Illia 4 (4) 0 Zhuravelj Oleksandr h2h
Evteev Illia 4 (4) 2 Hudenko Mykola h2h
Zhuravelj Oleksandr 4 (4) 3 Hudenko Mykola h2h

Group 11

Svitkovskiy Juriy 4 (4) 3 Isajev Maksym h2h
Svitkovskiy Juriy 4 (4) 1 Oksenenko Oleksij h2h
Svitkovskiy Juriy 4 (4) 1 Istomin Vladislav h2h
Svitkovskiy Juriy 4 (4) 0 Pryadukhin Oleh h2h
Isajev Maksym 4 (4) 3 Oksenenko Oleksij h2h
Isajev Maksym 4 (4) 3 Istomin Vladislav h2h
Isajev Maksym 4 (4) 0 Pryadukhin Oleh h2h
Oksenenko Oleksij 2 (4) 4 Istomin Vladislav h2h
Oksenenko Oleksij 4 (4) 1 Pryadukhin Oleh h2h
Istomin Vladislav 4 (4) 2 Pryadukhin Oleh h2h

Group 12

Bedevka Oleksandr 4 (4) 3 Ghovtva Danylo h2h
Bedevka Oleksandr 4 (4) 0 Biliy Lubomyr h2h
Bedevka Oleksandr 4 (4) 2 Avdjejev Oleksandr h2h
Bedevka Oleksandr 4 (4) 0 Hrechyn Oleksandr h2h
Ghovtva Danylo 4 (4) 2 Biliy Lubomyr h2h
Ghovtva Danylo 2 (4) 4 Avdjejev Oleksandr h2h
Ghovtva Danylo 4 (4) 0 Hrechyn Oleksandr h2h
Biliy Lubomyr 0 (4) 4 Avdjejev Oleksandr h2h
Biliy Lubomyr 4 (4) 0 Hrechyn Oleksandr h2h
Avdjejev Oleksandr 4 (4) 0 Hrechyn Oleksandr h2h

Group 13

Radionov Pavlo 4 (4) 2 Rudenko Oleksij h2h
Radionov Pavlo 4 (4) 1 Lotnyk Pavlo h2h
Radionov Pavlo 4 (4) 2 Prytuliuk Zoryana h2h
Radionov Pavlo 4 (4) 0 Voievodin Maksym h2h
Rudenko Oleksij 4 (4) 0 Lotnyk Pavlo h2h
Rudenko Oleksij 4 (4) 2 Prytuliuk Zoryana h2h
Rudenko Oleksij 4 (4) 0 Voievodin Maksym h2h
Lotnyk Pavlo 2 (4) 4 Prytuliuk Zoryana h2h
Lotnyk Pavlo 4 (4) 0 Voievodin Maksym h2h
Prytuliuk Zoryana 4 (4) 1 Voievodin Maksym h2h

Group 14

Prokhorenko Vladyslav 4 (4) 0 Bikmetov Maksim h2h
Prokhorenko Vladyslav 2 (4) 4 Козачек Костянтин h2h
Prokhorenko Vladyslav 4 (4) 1 Bilozir Pavlo h2h
Prokhorenko Vladyslav 4 (4) 0 Havryliuk Ihor h2h
Bikmetov Maksim 4 (4) 3 Козачек Костянтин h2h
Bikmetov Maksim 3 (4) 4 Bilozir Pavlo h2h
Bikmetov Maksim 4 (4) 0 Havryliuk Ihor h2h
Козачек Костянтин 2 (4) 4 Bilozir Pavlo h2h
Козачек Костянтин 4 (4) 0 Havryliuk Ihor h2h
Bilozir Pavlo 1 (4) 4 Havryliuk Ihor h2h

Group 15

Perkun Volodymyr 4 (4) 2 Osypenko Dmytro h2h
Perkun Volodymyr 4 (4) 0 Poljovyj Vadym h2h
Perkun Volodymyr 4 (4) 0 Maiboroda Vadym h2h
Perkun Volodymyr 4 (4) 1 Шиманський Анатолій h2h
Osypenko Dmytro 4 (4) 1 Poljovyj Vadym h2h
Osypenko Dmytro 1 (4) 4 Maiboroda Vadym h2h
Osypenko Dmytro 3 (4) 4 Шиманський Анатолій h2h
Poljovyj Vadym 0 (4) 4 Maiboroda Vadym h2h
Poljovyj Vadym 4 (4) 1 Шиманський Анатолій h2h
Maiboroda Vadym 4 (4) 1 Шиманський Анатолій h2h

Group 16

Tarasyuk Yuriy 1 (4) 4 Homeniuk Mykyta h2h
Tarasyuk Yuriy 4 (4) 2 Roghozhynsjkyj Illja h2h
Tarasyuk Yuriy 1 (4) 4 Ghalushko Olegh h2h
Tarasyuk Yuriy 4 (4) 1 Artamonov Illja h2h
Homeniuk Mykyta 4 (4) 0 Roghozhynsjkyj Illja h2h
Homeniuk Mykyta 4 (4) 1 Ghalushko Olegh h2h
Homeniuk Mykyta 4 (4) 0 Artamonov Illja h2h
Roghozhynsjkyj Illja 1 (4) 4 Ghalushko Olegh h2h
Roghozhynsjkyj Illja 4 (4) 0 Artamonov Illja h2h
Ghalushko Olegh 4 (4) 0 Artamonov Illja h2h

Group 17

Volyk Vladyslav 2 (4) 4 Menyuk Anatoliy h2h
Volyk Vladyslav 4 (4) 2 Korolj Serghij h2h
Volyk Vladyslav 4 (4) 3 Ghasymov Ramin h2h
Volyk Vladyslav 4 (4) 3 Olijnyk Ivan h2h
Menyuk Anatoliy 4 (4) 0 Korolj Serghij h2h
Menyuk Anatoliy 3 (4) 4 Ghasymov Ramin h2h
Menyuk Anatoliy 3 (4) 4 Olijnyk Ivan h2h
Korolj Serghij 3 (4) 4 Ghasymov Ramin h2h
Korolj Serghij 1 (4) 4 Olijnyk Ivan h2h
Ghasymov Ramin 3 (4) 4 Olijnyk Ivan h2h

Group 18

Shughalej Boghdan 2 (4) 4 Kovalenko Serghij h2h
Shughalej Boghdan 4 (4) 1 Voloshko Vitalii h2h
Shughalej Boghdan 4 (4) 1 Nikitenko Oleksandr h2h
Shughalej Boghdan 4 (4) 3 Laghoda Oleksandr h2h
Kovalenko Serghij 4 (4) 0 Voloshko Vitalii h2h
Kovalenko Serghij 1 (4) 4 Nikitenko Oleksandr h2h
Kovalenko Serghij 4 (4) 2 Laghoda Oleksandr h2h
Voloshko Vitalii 0 (4) 4 Nikitenko Oleksandr h2h
Voloshko Vitalii 0 (4) 4 Laghoda Oleksandr h2h
Nikitenko Oleksandr 4 (4) 2 Laghoda Oleksandr h2h

Group 19

Smirnov Yurii 4 (4) 1 Pasjko Ivan h2h
Smirnov Yurii 4 (4) 0 Kravetsʹ Viktor h2h
Smirnov Yurii 4 (4) 0 Talanenko Aleksandr h2h
Smirnov Yurii 2 (4) 4 Danylenko Anatolij h2h
Pasjko Ivan 4 (4) 1 Kravetsʹ Viktor h2h
Pasjko Ivan 4 (4) 2 Talanenko Aleksandr h2h
Pasjko Ivan 4 (4) 0 Danylenko Anatolij h2h
Kravetsʹ Viktor 4 (4) 0 Talanenko Aleksandr h2h
Kravetsʹ Viktor 1 (4) 4 Danylenko Anatolij h2h
Talanenko Aleksandr 0 (4) 4 Danylenko Anatolij h2h

Group 20

Sokalsky Anatoli 4 (4) 0 Udovenko Jaroslav h2h
Sokalsky Anatoli 1 (4) 4 Lytovchenko Ighor h2h
Sokalsky Anatoli 4 (4) 0 Dudnichenko Volodimyr h2h
Udovenko Jaroslav 2 (4) 4 Lytovchenko Ighor h2h
Udovenko Jaroslav 4 (4) 1 Dudnichenko Volodimyr h2h
Lytovchenko Ighor 4 (4) 0 Dudnichenko Volodimyr h2h

Draw

Homeniuk M.
W/O
#3083
1
64
Dubenko I. 3
Poliakov A. 5
#3084
32
33
Rodionov A. 5
Ghovtva D. 1
#3085
17
48
Istomin O. 5
Prytuliuk Z. 2
#3086
16
49
Radionov P. 5
Tarasyuk Y. 3
#3087
9
56
Shymansjkyj M. 5
Shughalej B. 2
#3088
24
41
Ghalushko O. 5
Sokalsky A. 3
#3089
25
40
Tymchiy S. 5
Evteev I. 1
#3090
8
57
Pivchenko A.
W/O
#3091
5
60
Yelenych V. 5
Kotlyar A. 4
#3092
28
37
Kalashnikov A. 0
Korjaghin V. 5
#3093
21
44
Tykhyj A. 5
Bikmetov M. 3
#3094
12
53
Smirnov Y. 5
Fukanchyk T. 1
#3095
13
52
Olijnyk I. 5
Bovonenko R. 2
#3096
20
45
Skliarov V. 5
Parintsev A. 0
#3097
29
36
Klestov A.
W/O
#3098
4
61
Matvijchuk A.
W/O
#3099
3
62
Isajev M. 5
Adamerts M. 4
#3100
30
35
Kolenko M. 4
Menyuk A. 5
#3101
19
46
Prokhorenko V. 5
Березовський А. 0
#3102
14
51
Bedevka O. 3
Istomin V. 5
#3103
11
54
Rudenko O. 5
Danylenko A. 4
#3104
22
43
Maiboroda V. 2
Volyk V. 5
#3105
27
38
Rybalko B. 5
Tkach V. 3
#3106
6
59
Lytovchenko I. 5
Шиманський А. 0
#3107
7
58
Pasjko I. 5
Козачек К. 3
#3108
26
39
Avdjejev O. 5
Voloshko R. 1
#3109
23
42
Svitkovskiy J. 4
Pokus Y. 5
#3110
10
55
Petrash S. 2
Sydorenko M. 5
#3111
15
50
Nikitenko O. 4
Osychnjuk M. 5
#3112
18
47
Kovalenko S. 1
Holiev S. 5
#3113
31
34
Perkun V.
W/O
#3114
2
63
Homeniuk M. 5
Poliakov A. 1
#3115
Rodionov A. 5
Istomin O. 3
#3116
Radionov P. 5
Shymansjkyj M. 0
#3117
Ghalushko O. 5
Tymchiy S. 3
#3118
Pivchenko A. 5
Yelenych V. 0
#3119
Korjaghin V. 5
Tykhyj A. 1
#3120
Smirnov Y. 3
Olijnyk I. 5
#3121
Skliarov V. 2
Klestov A. 5
#3122
Matvijchuk A. 5
Isajev M. 2
#3123
Menyuk A. 5
Prokhorenko V. 3
#3124
Istomin V. 2
Rudenko O. 5
#3125
Volyk V. 5
Rybalko B. 0
#3126
Lytovchenko I. 5
Pasjko I. 4
#3127
Avdjejev O. 1
Pokus Y. 5
#3128
Sydorenko M. 3
Osychnjuk M. 5
#3129
Holiev S. 3
Perkun V. 5
#3130
Homeniuk M. 5
Rodionov A. 1
#3131
Radionov P. 5
Ghalushko O. 3
#3132
Pivchenko A. 5
Korjaghin V. 1
#3133
Olijnyk I. 1
Klestov A. 5
#3134
Matvijchuk A. 5
Menyuk A. 1
#3135
Rudenko O. 1
Volyk V. 5
#3136
Lytovchenko I. 1
Pokus Y. 5
#3137
Osychnjuk M. 2
Perkun V. 5
#3138
Homeniuk M. 5
Radionov P. 3
#3139
Pivchenko A. 5
Klestov A. 3
#3140
Matvijchuk A. 0
Volyk V. 5
#3141
Pokus Y. 0
Perkun V. 5
#3142
Homeniuk M. 1
Pivchenko A. 5
#3143
Volyk V. 5
Perkun V. 3
#3144
Pivchenko A. 7
Volyk V. 0
#3145

Group results

PlayerPlace in group+f/m+f/f
1 Homeniuk Mykyta (36) 140.89
2 Matvijchuk Artem (9) 140.84
3 Perkun Volodymyr (15) 140.84
4 Pivchenko Artur (1) 140.8
5 Rybalko Boghdan (2) 140.8
6 Klestov Andrij (10) 140.8
7 Tymchiy Stanislav (3) 140.76
8 Svitkovskiy Juriy (11) 140.76
9 Bedevka Oleksandr (12) 140.76
10 Radionov Pavlo (13) 140.76
11 Tykhyj Andrij (7) 140.73
12 Prokhorenko Vladyslav (14) 13.50.74
13 Smirnov Yurii (19) 13.50.74
14 Lytovchenko Ighor (60) 140.8
15 Petrash Sergiy (48) 13.750.65
16 Rodionov Andrij (5) 13.50.67
17 Istomin Oleksandr (84) 13.50.67
18 Kolenko Maxim (66) 13.250.65
19 Nikitenko Oleksandr (78) 13.250.65
20 Olijnyk Ivan (97) 13.750.58
21 Kalashnikov Anton (30) 23.750.75
22 Rudenko Oleksij (33) 23.50.7
23 Avdjejev Oleksandr (72) 23.50.7
24 Shymansjkyj Maksym (25) 23.50.67
25 Ghalushko Olegh (76) 23.250.68
26 Pasjko Ivan (39) 23.250.65
27 Maiboroda Vadym (75) 230.67
28 Isajev Maksym (31) 23.750.6
29 Skliarov Vladlen (67) 23.750.6
30 Yelenych Vladyslav (68) 23.750.6
31 Dubenko Ighor (49) 23.50.61
32 Kovalenko Serghij (38) 23.250.62
33 Poliakov Artur (61) 23.250.62
34 Holiev Serhii (63) 23.250.62
35 Adamerts Mykyta (44) 23.750.58
36 Parintsev Anton (86) 23.50.58
37 Kotlyar Anna (22) 23.250.59
38 Volyk Vladyslav (17) 23.50.54
39 Sokalsky Anatoli (20) 230.69
40 Козачек Костянтин (54) 23.250.57
41 Voloshko Roman (65) 33.750.6
42 Shughalej Boghdan (18) 33.50.61
43 Danylenko Anatolij (99) 330.63
44 Korjaghin Vadym (8) 33.50.64
45 Bovonenko Rostyslav (27) 33.250.62
46 Menyuk Anatoliy (37) 33.50.58
47 Osychnjuk Maksym (41) 33.250.59
48 Ghovtva Danylo (32) 33.250.57
49 Березовський Артур (4) 330.52
50 Sydorenko Mykola (6) 330.52
51 Prytuliuk Zoryana (73) 330.52
52 Istomin Vladislav (71) 330.5
53 Fukanchyk Taras (29) 32.750.5
54 Bikmetov Maksim (34) 32.750.5
55 Pokus Yevhen (62) 32.750.48
56 Tarasyuk Yuriy (16) 32.50.48
57 Evteev Illia (50) 32.250.47
58 Шиманський Анатолій (95) 31.750.32
59 Udovenko Jaroslav (40) 320.4
60 Tkach Valerij (43) 320.4
61 Ghasymov Ramin (77) 43.50.5
62 Сивохін Микола (28) 42.250.45
63 Bilozir Pavlo (74) 42.50.43
64 Laghoda Oleksandr (98) 42.750.48
65 Svyst Vitalij (89) 42.50.45
66 Osypenko Dmytro (35) 42.50.43
67 Oksenenko Oleksij (51) 42.50.43
68 Levoshych Ihor (64) 42.750.42
69 Makhnenko Vítalíy (42) 42.250.41
70 Kucher Mykhajlo (46) 42.50.4
71 Harkusha Serghii (47) 420.38
72 Bezkorovaynyy Vitaliy (83) 420.38
73 Lotnyk Pavlo (53) 41.750.37
74 Roghozhynsjkyj Illja (56) 41.750.37
75 Biliy Lubomyr (52) 41.50.33
76 Kravetsʹ Viktor (59) 41.50.33
77 Ivanova Viktoriia (85) 41.50.33
78 Kolomiyetsʹ Serhiy (81) 41.50.29
79 Zhuravelj Oleksandr (70) 410.21
80 Dudnichenko Volodimyr (80) 40.330.08
81 Hrankin Yaroslav (26) 52.250.38
82 Rudenko Dmytro (23) 520.35
83 Korol' Oleksandr (24) 51.750.32
84 Havryliuk Ihor (94) 510.24
85 Poljovyj Vadym (55) 51.250.28
86 Korolj Serghij (57) 51.50.27
87 Hudenko Mykola (90) 51.50.27
88 Piniaikinn Stanislav (82) 51.250.24
89 Denysov Vladyslav (21) 510.2
90 Novikov Oleksandr (45) 50.750.16
91 Pryadukhin Oleh (91) 50.750.16
92 Talanenko Aleksandr (79) 50.50.11
93 Voloshko Vitalii (58) 50.250.06
94 Havryliuk Andrii (87) 50.250.06
95 Voievodin Maksym (93) 50.250.06
96 Artamonov Illja (96) 50.250.06
97 Vaskovskyy Oleg (69) 500
98 Kovalenko Oleksandr (88) 500
99 Hrechyn Oleksandr (92) 500

Group 1

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Pivchenko Artur (1) -4 : 14 : 34 : 04 : 044041641296
2 Poliakov Artur (61) 1 : 4-4 : 24 : 14 : 14312138540
3 Osychnjuk Maksym (41) 3 : 42 : 4-4 : 14 : 04220139432
4 Kolomiyetsʹ Serhiy (81) 0 : 41 : 41 : 4-4 : 3413-2615-9-72
5 Denysov Vladyslav (21) 0 : 41 : 40 : 43 : 4-404-4416-12-96

Group 2

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Rybalko Boghdan (2) -4 : 14 : 14 : 14 : 144041641296
2 Kotlyar Anna (22) 1 : 4-4 : 24 : 14 : 24312139432
3 Pokus Yevhen (62) 1 : 42 : 4-4 : 34 : 142201112-1-8
4 Makhnenko Vítalíy (42) 1 : 41 : 43 : 4-4 : 1413-2913-4-32
5 Piniaikinn Stanislav (82) 1 : 42 : 41 : 41 : 4-404-4516-11-88

Group 3

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Tymchiy Stanislav (3) -4 : 14 : 14 : 24 : 144041651188
2 Holiev Serhii (63) 1 : 4-4 : 04 : 24 : 24312138540
3 Tkach Valerij (43) 1 : 40 : 4-4 : 03 : 4413-2812-4-32
4 Bezkorovaynyy Vitaliy (83) 2 : 42 : 40 : 4-4 : 1413-2813-5-40
5 Rudenko Dmytro (23) 1 : 42 : 44 : 31 : 4-413-2815-7-56

Group 4

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Istomin Oleksandr (84) -2 : 44 : 14 : 24 : 04312147756
2 Adamerts Mykyta (44) 4 : 2-4 : 33 : 44 : 243121511432
3 Березовський Артур (4) 1 : 43 : 4-4 : 24 : 14220121118
4 Levoshych Ihor (64) 2 : 44 : 32 : 4-3 : 4413-21115-4-32
5 Korol' Oleksandr (24) 0 : 42 : 41 : 44 : 3-413-2715-8-64

Group 5

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Rodionov Andrij (5) -4 : 22 : 44 : 14 : 04312147756
2 Shymansjkyj Maksym (25) 2 : 4-4 : 34 : 04 : 04312147756
3 Voloshko Roman (65) 4 : 23 : 4-4 : 14 : 343121510540
4 Ivanova Viktoriia (85) 1 : 40 : 41 : 4-4 : 0413-2612-6-48
5 Novikov Oleksandr (45) 0 : 40 : 43 : 40 : 4-404-4316-13-104

Group 6

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Kolenko Maxim (66) -4 : 21 : 44 : 14 : 04312137648
2 Parintsev Anton (86) 2 : 4-4 : 14 : 24 : 343121410432
3 Sydorenko Mykola (6) 4 : 11 : 4-3 : 44 : 24220121118
4 Kucher Mykhajlo (46) 1 : 42 : 44 : 3-3 : 4413-21015-5-40
5 Hrankin Yaroslav (26) 0 : 43 : 42 : 44 : 3-413-2915-6-48

Group 7

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Tykhyj Andrij (7) -4 : 34 : 24 : 14 : 044041661080
2 Skliarov Vladlen (67) 3 : 4-4 : 34 : 34 : 043121510540
3 Bovonenko Rostyslav (27) 2 : 43 : 4-4 : 04 : 04220138540
4 Harkusha Serghii (47) 1 : 43 : 40 : 4-4 : 1413-2813-5-40
5 Havryliuk Andrii (87) 0 : 40 : 40 : 41 : 4-404-4116-15-120

Group 8

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Petrash Sergiy (48) -3 : 44 : 34 : 14 : 04312158756
2 Yelenych Vladyslav (68) 4 : 3-4 : 33 : 44 : 043121510540
3 Korjaghin Vadym (8) 3 : 43 : 4-4 : 04 : 04220148648
4 Сивохін Микола (28) 1 : 44 : 30 : 4-4 : 04220911-2-16
5 Kovalenko Oleksandr (88) 0 : 40 : 40 : 40 : 4-404-4016-16-128

Group 9

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Matvijchuk Artem (9) -4 : 24 : 04 : 14 : 0440416313104
2 Dubenko Ighor (49) 2 : 4-4 : 34 : 24 : 04312149540
3 Fukanchyk Taras (29) 0 : 43 : 4-4 : 34 : 04220111100
4 Svyst Vitalij (89) 1 : 42 : 43 : 4-4 : 0413-21012-2-16
5 Vaskovskyy Oleg (69) 0 : 40 : 40 : 40 : 4-404-4016-16-128

Group 10

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Klestov Andrij (10) -4 : 34 : 14 : 04 : 044041641296
2 Kalashnikov Anton (30) 3 : 4-4 : 04 : 04 : 143121551080
3 Evteev Illia (50) 1 : 40 : 4-4 : 04 : 24220910-1-8
4 Zhuravelj Oleksandr (70) 0 : 40 : 40 : 4-4 : 3413-2415-11-88
5 Hudenko Mykola (90) 0 : 41 : 42 : 43 : 4-404-4616-10-80

Group 11

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Svitkovskiy Juriy (11) -4 : 34 : 14 : 14 : 044041651188
2 Isajev Maksym (31) 3 : 4-4 : 34 : 34 : 043121510540
3 Istomin Vladislav (71) 1 : 43 : 4-4 : 24 : 24220121200
4 Oksenenko Oleksij (51) 1 : 43 : 42 : 4-4 : 1413-21013-3-24
5 Pryadukhin Oleh (91) 0 : 40 : 42 : 41 : 4-404-4316-13-104

Group 12

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Bedevka Oleksandr (12) -4 : 24 : 34 : 04 : 044041651188
2 Avdjejev Oleksandr (72) 2 : 4-4 : 24 : 04 : 04312146864
3 Ghovtva Danylo (32) 3 : 42 : 4-4 : 24 : 042201310324
4 Biliy Lubomyr (52) 0 : 40 : 42 : 4-4 : 0413-2612-6-48
5 Hrechyn Oleksandr (92) 0 : 40 : 40 : 40 : 4-404-4016-16-128

Group 13

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Radionov Pavlo (13) -4 : 24 : 24 : 14 : 044041651188
2 Rudenko Oleksij (33) 2 : 4-4 : 24 : 04 : 04312146864
3 Prytuliuk Zoryana (73) 2 : 42 : 4-4 : 24 : 14220121118
4 Lotnyk Pavlo (53) 1 : 40 : 42 : 4-4 : 0413-2712-5-40
5 Voievodin Maksym (93) 0 : 40 : 41 : 40 : 4-404-4116-15-120

Group 14

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Prokhorenko Vladyslav (14) -2 : 44 : 04 : 14 : 04312145972
2 Козачек Костянтин (54) 4 : 2-3 : 42 : 44 : 042201310324
3 Bikmetov Maksim (34) 0 : 44 : 3-3 : 44 : 04220111100
4 Bilozir Pavlo (74) 1 : 44 : 24 : 3-1 : 442201013-3-24
5 Havryliuk Ihor (94) 0 : 40 : 40 : 44 : 1-413-2413-9-72

Group 15

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Perkun Volodymyr (15) -4 : 04 : 14 : 24 : 0440416313104
2 Maiboroda Vadym (75) 0 : 4-4 : 14 : 14 : 04312126648
3 Шиманський Анатолій (95) 1 : 41 : 4-4 : 31 : 44220715-8-64
4 Osypenko Dmytro (35) 2 : 41 : 43 : 4-4 : 1413-21013-3-24
5 Poljovyj Vadym (55) 0 : 40 : 44 : 11 : 4-404-4513-8-64

Group 16

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Homeniuk Mykyta (36) -4 : 14 : 14 : 04 : 0440416214112
2 Ghalushko Olegh (76) 1 : 4-4 : 14 : 14 : 04312136756
3 Tarasyuk Yuriy (16) 1 : 41 : 4-4 : 24 : 142201011-1-8
4 Roghozhynsjkyj Illja (56) 0 : 41 : 42 : 4-4 : 0413-2712-5-40
5 Artamonov Illja (96) 0 : 40 : 41 : 40 : 4-404-4116-15-120

Group 17

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Olijnyk Ivan (97) -3 : 44 : 34 : 34 : 143121511432
2 Volyk Vladyslav (17) 4 : 3-2 : 44 : 34 : 243121412216
3 Menyuk Anatoliy (37) 3 : 44 : 2-3 : 44 : 042201410432
4 Ghasymov Ramin (77) 3 : 43 : 44 : 3-4 : 34220141400
5 Korolj Serghij (57) 1 : 42 : 40 : 43 : 4-404-4616-10-80

Group 18

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Nikitenko Oleksandr (78) -4 : 11 : 44 : 24 : 04312137648
2 Kovalenko Serghij (38) 1 : 4-4 : 24 : 24 : 04312138540
3 Shughalej Boghdan (18) 4 : 12 : 4-4 : 34 : 14312149540
4 Laghoda Oleksandr (98) 2 : 42 : 43 : 4-4 : 0413-21112-1-8
5 Voloshko Vitalii (58) 0 : 40 : 41 : 40 : 4-404-4116-15-120

Group 19

Player 12345 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Smirnov Yurii (19) -4 : 12 : 44 : 04 : 04312145972
2 Pasjko Ivan (39) 1 : 4-4 : 04 : 14 : 24312137648
3 Danylenko Anatolij (99) 4 : 20 : 4-4 : 14 : 04312127540
4 Kravetsʹ Viktor (59) 0 : 41 : 41 : 4-4 : 0413-2612-6-48
5 Talanenko Aleksandr (79) 0 : 42 : 40 : 40 : 4-404-4216-14-112

Group 20

Player 1234 m +m -m Δm +p -p Δp Δb
1 Lytovchenko Ighor (60) -4 : 14 : 24 : 03303123972
2 Sokalsky Anatoli (20) 1 : 4-4 : 04 : 0321194540
3 Udovenko Jaroslav (40) 2 : 40 : 4-4 : 1312-169-3-24
4 Dudnichenko Volodimyr (80) 0 : 40 : 41 : 4-303-3112-11-88

frames not found

PlacePlayerMatches wonFrames wonRating
1 Pivchenko Artur104827734
2 Volyk Vladyslav83917184
3 Perkun Volodymyr83912071
3 Homeniuk Mykyta73212070
5 Radionov Pavlo7346868
5 Klestov Andrij7346867
5 Matvijchuk Artem7316865
5 Pokus Yevhen5266393
9 Rodionov Andrij5253979
9 Olijnyk Ivan5263975
9 Lytovchenko Ighor5233961
9 Ghalushko Olegh5263929
9 Rudenko Oleksij5253778
9 Korjaghin Vadym4253601
9 Osychnjuk Maksym4253594
9 Menyuk Anatoliy4253591
17 Tymchiy Stanislav5241263
17 Rybalko Boghdan5211259
17 Tykhyj Andrij5221258
17 Prokhorenko Vladyslav4221182
17 Smirnov Yurii4221181
17 Istomin Oleksandr4221178
17 Avdjejev Oleksandr420978
17 Pasjko Ivan422977
17 Skliarov Vladlen422977
17 Holiev Serhii421977
17 Shymansjkyj Maksym319975
17 Poliakov Artur419973
17 Isajev Maksym422973
17 Yelenych Vladyslav420971
17 Sydorenko Mykola320792
17 Istomin Vladislav319785
33 Svitkovskiy Juriy420960
33 Bedevka Oleksandr419959
33 Nikitenko Oleksandr317875
33 Kolenko Maxim317875
33 Petrash Sergiy317874
33 Kalashnikov Anton315675
33 Dubenko Ighor317673
33 Maiboroda Vadym314673
33 Adamerts Mykyta319673
33 Kotlyar Anna317673
33 Kovalenko Serghij314671
33 Parintsev Anton314669
33 Козачек Костянтин216591
33 Danylenko Anatolij316574
33 Sokalsky Anatoli212573
17 Shughalej Boghdan416572
33 Voloshko Roman316571
33 Bovonenko Rostyslav215492
33 Ghovtva Danylo214489
33 Bikmetov Maksim214488
33 Prytuliuk Zoryana214488
33 Tarasyuk Yuriy213487
33 Березовський Артур212486
33 Fukanchyk Taras212486
33 Evteev Illia210485
33 Шиманський Анатолій27483
33 Tkach Valerij111404
68 Ghasymov Ramin214290
68 Сивохін Микола29288
68 Bilozir Pavlo210287
68 Laghoda Oleksandr111209
68 Svyst Vitalij110208
68 Osypenko Dmytro110207
68 Oksenenko Oleksij110207
68 Makhnenko Vítalíy19206
68 Levoshych Ihor111206
68 Kucher Mykhajlo110205
68 Bezkorovaynyy Vitaliy18205
68 Harkusha Serghii18205
68 Lotnyk Pavlo17205
68 Roghozhynsjkyj Illja17205
68 Biliy Lubomyr16204
68 Ivanova Viktoriia16204
68 Kravetsʹ Viktor16204
68 Kolomiyetsʹ Serhiy16201
68 Zhuravelj Oleksandr14199
81 Udovenko Jaroslav16187
88 Rudenko Dmytro18153
88 Korol' Oleksandr17152
88 Hrankin Yaroslav19154
88 Havryliuk Ihor14151
88 Hudenko Mykola0670
88 Korolj Serghij0670
88 Piniaikinn Stanislav0569
88 Denysov Vladyslav0468
88 Pryadukhin Oleh0367
88 Novikov Oleksandr0367
88 Poljovyj Vadym0566
88 Talanenko Aleksandr0266
88 Artamonov Illja0165
88 Voloshko Vitalii0165
88 Voievodin Maksym0165
88 Havryliuk Andrii0165
88 Kovalenko Oleksandr0064
88 Hrechyn Oleksandr0064
88 Vaskovskyy Oleg0064
68 Dudnichenko Volodimyr0149